Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 20.Srpen 2019
ijournal.cz

Televize Prima si oblékla jarní kabát a představila nové identy

red Zdroj: FTV Prima sro 9.3.2015 TV

S přibývajícím sluníčkem a rostoucí teplotou se na obrazovkách proměnila také televize Prima. Od nedělního večera tak jsou k vidění nové jarní identy, imagové televizní znělky, které předělují jednotlivé bloky vysílání.

Nové znělky hýří barvami a geometrickými tvary. „Chtěli jsme zvýraznit určitou hravost, překvapení i to, že na Primě rádi zkoušíme nové věci,“ říká Michal Pacina, kreativní ředitel televize Prima. Celý koncept vychází z hvězdného období české audiovize šedesátých let, kdy se dělaly jednoduché grafické klipy, a staví na moderní, čisté grafice. „Je to trošku reminiscence na tuto dobu, pochopitelně převedená na modernější podoby,“ dodává Michal Pacina.

Identy_Michal_Pacina_s_tymem

„Rozhodli jsme se, že se po magické zimě vrátíme zpět k barevnosti Primy a jejímu korporátnímu světu. Rozhodli jsme se, že identy uděláme více grafické a dostaneme se do světa inspirovaného šedesátými roky, což je vidět i v outfitech jednotlivých protagonistů. A také, že to uděláme jednoduché, hezké, veselé a hravé,“ popisuje televizní identyartdirector Milan Malík.

Identy_Anna_Fialova_a_Jan_BrozekIdenty_Zdenek_PohlreichV hlavních rolích jarních identů se opět objevují oblíbené hvězdy televize, mezi nimiž jsou moderátoři zpráv Gabriela Kratochvílová, Roman Šebrle a Karel Voříšek, publicista Josef Klíma, šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, moderátorka Iva Kubelková nebo tváře primáckých seriálů Petra Hřebíčková, Veronika Žilková, Alice Bendová, Lenka Zahradnická, Markéta Plánková, Anna Fialová, Filip Čapka, Bob Klepl, Jan Šťastný nebo Jan Brožek.  

Identy_Gabina_a_Roman Identy_Iva_KubelkovaIdenty_Petra_Hrebickova Identy_Veronika_Zilkova

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FTV Prima sro