Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Sobota, 4.Duben 2020
ijournal.cz

Televize Nova zařazuje do dnešního programu speciál NOVA JE S VÁMI

red Zdroj: TV Nova 18.3.2020 Aktuálně, TV
Rey KorantengTelevize Nova zařadí do dnešního hlavního vysílacího času publicistický speciál NOVA JE S VÁMI, který divákům pomůže zorientovat se v současné době krize kolem pandemie koronaviru. Živě vysílaným speciálem provede moderátor Rey Koranteng a přinese přehledné shrnutí všech událostí a opatření a zároveň poradí, jak nastalou situaci zvládnout.

 

TV Nova
Pořad TV Nova zařadí do dnešního (středa 18. března 2020) programového schématu od 21:30 (po MasterChef Česko), po něm naváže reprízová Výměna manželek.

Ve 22:20 pokračuje seriál Smrtonostná zbraň. Uvedená změna platí také pro vysílání Nova International na Slovensku.

Na VOYO bude nadále jeden premiérový díl MasterChef Česko o 24 hodin dříve než v TV, tedy vždy v úterý ve 20:20. Premiérové díly Výměny manželek s ohledem na programové změny televizního vysílání nebudou k dispozici ani na VOYO. Celou desátou, jedenáctou řadu a všechny odvysílané epizody řady dvanácté zůstávají nadále divákům VOYO k dispozici.

Od úterý 17. března 2020 je zrušena do odvolání ve vysílání Nova 2 zpravodajská relace TN2 (vysílaná ve 22:00).

„Show MasterChef Českou posouváme do hlavního vysílacího času i na základě jeho mimořádného úspěchu u diváků v původně vysílaném čase od 21:30. V průměru dosahují epizody této show 37,8 % podílu na sledovanosti v CS 15-54 a průměrně sleduje příběhy amatérských kuchařů 890 000 diváků starších čtyř let,“ říká programová ředitelka Alex Ruzek.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TV Nova