ijournal.cz

Šťastná narozeninová „66″ pro herce Petra Štěpánka

red Zdroj: Bandi Vamos, foto: Petr Mráček 3.10.2014 Společenské akce a události

společné-fotoHerec Petr Štěpánek oslavil ve čtvrtek 2. října své 66. narozeniny. Majitel společnosti Pánské obleky BANDI VAMOS – Andrej Bandi Vámoš, kde se obléká řada celebrit, mu s kolegy a přáteli uspořádali oslavu narozenin v rámci nově zrekonstruované pražské prodejny a následné after párty. Umělec dostal hned po příjezdu z divadla, kde večer hrál, kromě velkého dortu ve tvaru moravského soudku a kvalitního vína z Moravy, také oblek s číslem 66 a hodnotný poukaz na oblečení dle vlastního výběru. K mnoha gratulantům se přidal také muzikálový zpěvák a herec Josef Vágner písněmi Nezapírám a Holky z naší školky. Josef vzpomněl jak před mnoha lety hrál v pohádce, kde mu maminkou byla Štěpánkova manželka Zlata Adamovská…

„Děkuju moc všem, velmi mile jste mne překvapili a dojali. Velmi si toho vážím a jsem moc rád, že jsem alespoň na chvíli mohl přijet sem mezi vás i se svou ženou Zlatou,“ reagoval slovy s dojetím Štěpánek, který navzdory svému aktuálnímu zdravotnímu handicapu a únavě nakonec zůstal s přáteli do pozdních hodin.

Na následné afterpárty se dostal ke slovu i majitel firmy Andrej Bandi Vámoš, který všem přítomným poděkoval za přízeň, prozradil něco z novinek a nechyběly ani soutěže o hodnotné ceny… Například ve vázání kravat i o nejlepší obchodní heslo značky BANDI. „Velmi si vážíme účasti všech našich hostí na dnešní akci, ale vážíme si každého našeho zákazníka a opravdu on je pro nás pánem. My doporučíme, poradíme, ale zákazník se v našich oblecích musí cítit dobře, příjemně a jsme velmi rádi, když se pak i vrací. A je pro nás čest, že se u nás obléká řada osobností z oblasti filmu, divadla, televize, sportu, ale třeba z lékařského, vědeckého či politického života,“ řekl majitel společnosti Andrej Bandi Vámoš.

Na večírku se dokonce objevili i dva katoličtí duchovní – Zbigniew Czendlik z Lanškrouna a René Václav Strouhal z moravských Moutnic, kteří se shodli na tom, že móda od BANDI VAMOS je dostupná všem a člověk se v ní cítí tak, jako kdyby byla na něj přímo šitá. „Je to něco, co mile překvapí, v čem se člověk dobře cítí, a co dává každému z nás nějakou „tvář“. A to je důležité i pro nás pro kněze,“ podotkl Páter Strouhal.

2x farář

Jan Přeučil a Eva Hrušková, Pavel Kožíšek, Robert Vano, Jaroslav Svěcený, Lubomír Brabec, Andrea Kalivodová, Lukáš Langmajer, Ray Koranteng, Radim Schwab, Martin Maxa, Josef Vágner, Jan Havlovic a mnozí další přišli do nově zrekonstruované prodejny Pánské obleky BANDI na Budějovické ulici v Praze, aby si ji prohlédli a následně zhodnotili sortiment. Všichni se shodli na tom, že prostory jsou velmi reprezentativní a nabídka oděvů skutečně široká a pestrá.

Lukáš Langmajer a Josef Vágner

„Pro mě je značka BANDI opravdu zárukou kvality, spokojenosti i důkazu, že se tady o člověka starají bez rozdílu profese či věku, vždy naprosto perfektně,“
 zhodnotil herec Jan Přeučil. Podobného názoru byli mistr etikety Ladislav Špaček nebo Martin Maxa, který n
a akci také vystoupil. Kromě něj i nejvyšší český zpěvák a herec, hlavní představitel muzikálu Fantom opery Radim Schwab.

Společnost Pánské obleky BANDI má mj. také novou tvář. Stal se jí krasobruslař, mistr Evropy 2008 a hlavní představitel nové show na ledě Jen počkej, zajíci! Tomáš Verner. Ten před časem nafotil celou kolekci společenského i volnočasového oblečení pro BANDI VAMOS a firma s ním chystá i jeho vlastní „limited collection Tomáš Verner“, kterou představí za pár měsíců.

oděvy, obleky

Prodejny BANDI najdou zájemci kromě Prahy, také v Plzni, Pardubicích, Brně, Ostravě a Olomouci.

www.facebook.com/pages/BANDI-VAMOS/119422531435709

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bandi Vamos, foto: Petr Mráček