ijournal.cz

Starbucks představuje kávové kapsle pro domácí použití

red Zdroj: Starbucks 2.3.2018 Gastronomie

Nyní si můžete připravit svou oblíbenou kávu doma jediným stiskem tlačítka

Lombardia_Home

Od letošního roku jsou v kavárnách Starbucks k dostání oblíbené kávové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso®. Milovníci kávy tak mohou v pohodlí domova Starbucks_Colombia_espresso_balanced_nuttyobjevovat čtyři vynikající kávové směsi: Fairtrade Espresso Roast, Colombia Single-Origin Espresso, Kenya Single-Origin Espresso a Guatemala Antigua Single-Origin Espresso.

Máte rádi kořenité aroma, karamel nebo ledovou kávu? V nabídce najdete tu pravou kávu podle své chuti.

Espresso kapsle Starbucks jsou nabízeny ve třech variantách. První z nich je Fairtrade Espresso Roast – symbol značky s výrazným karamelovým aroma, vyráběný podle stejného receptu už od roku 1975. Guatemala Antigua Espresso je středně pražená směs kakaové a jemně kořenité chuti. Nejvhodnější volbou pro přípravu ledové kávy je Kenya Single-Origin Espresso – středně pražená směs, ideální pro podávání s ledem, charakteristická širokou škálou vůní, výraznou aciditou a jemnými vinnými a citrusovými tóny. A v neposlední řadě je tu Colombia Single-Origin Espresso. Díky pěstování ve velké nadmořské výšce tato káva vyniká plným tělem, výraznou chutí a charakteristickými ořechovými tóny.

  Starbucks_Fairtrade_espresso_roast_rich_caramell Starbucks_Kenya_espresso_juicy_complex
Nejlepší domácí řešení pro milovníky kávy

Milujete kávu, ale občas nemáte možnost zajít si do kavárny? Odteď můžete ve Starbucks zakoupit kávové kapsle, v nichž najdete stejnou 100% arabiku, jaká se servíruje v kavárnách Starbucks. Lahodná chuť doma připraveného espressa je zaručena hliníkovým obalem chránícím obě strany kapsle.

 

Chraňte životní prostředí

 „Proces výroby kapslí zaručuje nejvyšší kvalitu doma připravené kávy. Bude k nerozeznání od té, která se podává v našich kavárnách,” říká Lukáš Porazil, regionální ředitel AmRest pro Česko, Slovensko a Maďarsko. Každá použitá kapsle donesená zpět do kavárny bude rozdělena na obal a obsah, které budou dále využity jako zdroj energie nebo materiál k dalšímu využití. Uvědomělou volbou kávy tak může každý zákazník přispět k ochraně životního prostředí.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Starbucks