Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 18.Únor 2019
ijournal.cz

Srpnový brandnooz box plný mlsání

3.9.2015 Nezařazené
Na závěr léta dorazil další brandnooz box, plný novinek ze světa potravin. Ještě než se podíváme, co tento box obsahoval, připomínáme, že za každé hodnocení produktů z boxu získáváte 150 Noozie bodů na vaše konto. Body můžete později využít v soutěžích a akcích.

Nestlé Fitness

Slyšeli jsme, že hledáš způsob, jak snížit obsah cukru ve své stravě, ale zároveň nechceš dělat kompromisy v chuti. Takže když jsme se rozhodli snížit obsah cukru v našich cereáliích FITNESS, byla to pořádná výzva. Vyzkoušeli jsme mnoho různých způsobů a nakonec jsme to po hodně tvrdé dřině dokázali! Na začátku výroby jsme odebrali cukr a nahradili ho celozrnnou pšenicí a rýží a  ponechali jsme pouze špetku cukru na závěr kvůli chuti. A to vše bez přidání jakýchkoliv sladidel! FITNESS obsahují nyní o 30% méně cukru a podle 400 žen, které ho otestovaly, mají stále tu stejně skvělou chuť, kterou tak milují.

Balení: 375 g, cena: 89,90 Kč

IMG_4520

Pedro Veselí špuntíci, Kola pendreky, Tutti Frutti pásky

Novinka kultovní značky PEDRO. Úplně nová, lahodná receptura. Nadýchaná a jemná textura bonbonu s ovocnými příchutěmi a jemnou krustou na povrchu. Pastelové barvy bonbonů ve tvaru usmívajícího se špuntíku, také oblíbená a osvěžující chuť koly v pendrecích se štipkou limety.Pendreky s obsahem ovocné šťávy a v neposlední řadě lákavá a typická tutti-frutti barevnost zaujme nejenom děti. Ovocná tutti frutti příchuť se sladkým posypem pásků a obsahem ovocné šťávy.

Balení: 80 g/85 g, cena: 13 Kč/15 Kč

IMG_4524

Vest Mini rybky

Křupavé, mírně slané krekry ve tvaru rybiček sypané mákem a sezamem, balené do sáčku se skládaným dnem a zažehlenými bočními hranami. Nejen mezi dětmi velmi oblíbený výrobek. Nyní jsou nabízeny v limitované edici +20% gratis. Zapojte se také do soutěže o flash disky ve tvaru rybiček na vestzlin.cz

Balení: 75 g, cena: 16,90

IMG_4525

Amylon puding čokoláda a višeň

Pravou domácí pohodu s vůní horké čokolády a neodolatelných višní jednoduše vykouzlíte s Retro pudingem s příchutí čokoláda višeň. Překvapte svoji rodinu či přátele fantasticky jednoduchým a neodolatelným receptem, který připravíte během chvilky. Puding s netradiční dvojí příchutí z exklusivní Retro edice vydané k 100 letému výročí firmy Amylon, a.s.

Balení: 40 g, cena: 5,90 Kč

IMG_4522

Vitana Grunt omáčky

Po úspěšných Grunt polévkách vám nyní zredukovali do vaničky i omáčky. Nové Grunt omáčky mají skvělou chuť a příjemnou vůni. Díky jejich skvělé rozpustnosti již nikdy nebudete mít v omáčce žmolky. Omáčky jsou bez glutamátu a konzervačních látek. V obchodech najdete od července tyto 4 omáčky: Svíčková, Kuře na paprice, Houbová a Rajská.

Balení: 90 g, cena: 29,90 Kč

IMG_4526

Megafyt Třešeň

Osvěžte se v létě svěží chutí zdravého ovocného čaje! Novou řada čajů Megafyt Pharma je možné zalít jak teplou, tak studenou pitnou vodou. Nabízejí tak jedinečnou možnost lahodného ledového osvěžení a klasickou přípravu čaje pro zahřátí v jednom. Koupit ho můžete v každé dobré lékárně.

Balení: 50 g, cena: 54 Kč
IMG_4521
Pure Pineapple

PURE Pineapple je čistá ananasová nefiltrovaná šťáva, která se vyrábí přímým lisováním z vysoce kvalitních, perfektně dozrálých plodů. Speciální antiseptická výrobní metoda umožňuje, aby zachovány všechny chuťové a kvalitativní vlastnosti ovoce bez nutnosti tento nápoje zachlazovat. Díky tomuto můžete mít doma v každém okamžiku zdravý, čerstvý, kvalitní ovocný nápoj. Na výrobu jednoho litru ananasové šťávy je zapotřebí 2,5 kg ananasů.

Balení: 0,25 l, cena: 27,90 Kč

IMG_4528

Bear beer prémiový ležák

Kombinace silné chuti, se středním aroma chmele a plné zlatavé barvy. Dánský ležák Bear Beer prémiové kvality slibuje pouze čistý požitek chuti, a to nejen pro pivní znalce, ale pro všechny milovníky piva. Certifikát nejvyšší kvality splňuje i přísné požadavky na potraviny košer.

Balení: 0, 5 l, cena: 36,90 Kč

IMG_4527

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor