ijournal.cz

Soutěžte s námi o dubnový brandnooz box zdarma!

red Zdroj: brandnooz Media International 1.4.2015 Soutěže

Chcete obohatit svůj jídelníček a zároveň ušetřit při nákupu potravin? Zapojte se do testování produktových novinek vašich oblíbených značek! Brandnooz box je elegantní zelenobílá krabička, která každý měsíc ukrývá vybrané novinky na trhu potravin a sem tam i některý z vašich oblíbených časopisů!


Zvýhodněná nabídka pro čtenáře iJournal.cz!

Zvažujete, zda brandnooz box vyzkoušet, či nikoli? Brandnooz nyní nabízí zvýhodněnou nabídku! Box lze zkusit nezávazně na zkoušku za zaváděcí cenu 149 Kč místo obvyklých 222 Kč a to v rámci předplatného “nezávazně spolu”.

Stačí při vaší objednávce vložit slevový kód: ijournal

Možnost uplatnit slevový kód je pouze do 31. 5.

Novinky pro odvážné gurmety

Brandnooz.cz je portál s novinkami, které se objevují na trhu potravin. Registrovaní uživatelé se účastní pravidelných ochutnávek nových produktů v pohodlí svého domova a následně produkty na portálu hodnotí, komentují a doporučují dalším uživatelům. Na základě hodnocení produktů uživateli vzniká na portálu brandnooz.cz rozsáhlý a důvěryhodný zdroj informací o nových produktech pro všechny spotřebitele, kteří vyhledávají kvalitní potraviny a nové inspirace do kuchyně.Máme pro vás soutěž!  Třem z vás bude zaslán dubnový brandnooz box zdarma! Soutěž probíhá do 10. dubna 2015.

Soutěžní otázka zní:

Který z produktů únorové edice získal nejlepší hodnocení od testujících? 
(Správnou odpověď napoví 
https://www.facebook.com/brandnooz.cz
)

a) Emco ovocná tyčinka Malina

b) Kitl Syrob Zázvorový

c) Jumex nektar Mango

Odpověď posílejte na naši e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz do 10. 4. 2015. Do předmětu uveďte – Soutěž (brandnooz) a do emailu, kromě správné odpovědi také adresu, na kterou budete chtít box zaslat. Vše potom předáme společnosti brandnooz, která vám box bude posílat!

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, Vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: brandnooz Media International