Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 19.Březen 2019
ijournal.cz

Soutěžte s námi o dárkové karty do obchodního centra Atrium Flora

red Zdroj: OC Atrium Flora 11.10.2017 Soutěže
Pokud byste si rádi zakoupili nějaké nové podzimní či zimní oblečení v některém ze skvělých obchodů centra Atrium Flora, tak neváhejte a zasoutěžte si o dárkové karty! Stačí správně odpovědět na otázku níže a třeba právě na Vás se usměje štěstí.

Fashion & Fitness

Obchodní centrum aktuálně pořádá také jedinečnou soutěž s názvem Fashion & Fitness. Ve středu 18. října 2017 se v obchodním centru uskuteční soutěž v disciplínách Men’s physique a Bikiny fitness. V Men’s physique je důležitý celkový vzhled (hodnotí se například i účes) a působení soutěžícího, velký důraz se klade na symetrii těla. Svou roli v hodnocení má i příjemné vystupování a kontakt s publikem. V Bikiny fitness by účastnice měla mít charizma a být sportovně založenou a cílevědomou ženou. Pro úspěch v této kategorii je nutné mít symetrickou postavu, nikoli vyrýsovanou tvrdou muskulaturu. Hodnotí se hlavně komplexní a přirozený vzhled soutěžících. Soutěž bude doplněna také celodenním programem, ve kterém se zákazníci můžou těšit především na VIP hosta Karlose Vémolu, nejlepšího českého bojovníka v MMA střední váhy a prvního Čecha v bojovém umění UFC.

 

Hlavním partnerem akce je značka speciální výživy Nutrend, která dodá hlavní ceny pro vítěze fitness závodů. Celý den se ponese v duchu fashion & healthy lifestyle, proto nebudou chybět ani módní přehlídky, kde obchody Atria Flora představí své podzimní a zimní kolekce, dále workshopy, různé soutěže a samozřejmě i kuponový leták s až 50% slevami. Celým dnem bude provázet známý český herec a moderátor Lukáš Hejlík.

Atrium Flora

 Soutěžní otázka: Kde se nachází obchodní centrum Atrium Flora?

  1. Praha 3
  2. Praha 10
  3. Praha 1
Správnou odpověď pošlete do 21. října 2017 na emailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Flora. Nezapomeňte uvést svou korespondenční adresu pro odeslání výhry.

Kompletní informace o soutěži Staň se tváří Flory a nápovědu najdete na webových stránkách http://www.atrium-flora.cz/ nebo na https://www.facebook.com/AtriumFlora.
 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: OC Atrium Flora