ijournal.cz

SOUTĚŽTE S MAGAZÍNEM I-JOURNAL O PODZIMNÍ BALÍČEK PLNÝ CHUTI A ENERGIE

red Zdroj: ÚSOVSKO FOOD - Klopina 5.12.2016 Soutěže

logo_usovskoSychravý podzim ukazuje svou pravou tvář. Uplakané počasí a vlekoucí se zima nás provázejí na každém kroku. Výjimkou nejsou ani mrazivé dny a období kolem svatého Martina nás „obdarovalo“ už i prvním sněhem. Pro většinu z nás je zima spojena s únavou a neustálým nedostatkem energie. 

Logo_FIT_musli
S tím však můžeme nyní bojovat. Stačí organismus nastartovat správnou výživou. Ta by měla obsahovat především dostatek vlákniny i cenných vitamínů a minerálů. S jejich doplněním Vám pomohou chutné tyčinky Fit od společnosti ÚSOVSKO FOOD – Klopina. Nyní si o ně můžete zasoutěžit!

 

Ve hře je 5 výherních balíčků s tyčinkami v celkové hodnotě 300 Kč. Stačí správně zodpovědět následující soutěžní otázku a mít štěstí při slosování:

Soutěžní otázka: Kolikáté výročí v letošním roce oslavila müsli tyčinka Fit?

Fit_Nature_merunka_v_kakaove_poleve
a) 15. výročí

b) 18. výročí

c) 25. výročí 

A co na Vás v balíčku čeká? Výběr lahodných tyčinek, které jsou nutričně vyvážené a představují ideální zdroj postupně se uvolňující energie. Jsou vhodnou dopolední nebo odpolední svačinou mezi hlavními pokrmy. Díky praktickému balení se skvěle hodí na cesty nebo je můžete mít připravené v kabelce či autě pro případ, že Vás přepadne hlad.
Fit_simply_nut_brusinkaFit_simply_nut_limeta


Fit_simply_nut_meruňka

Tyčinka Fit Nature z vysoce kvalitních ingrediencí je zcela bez konzervantů a umělých aromat či barviv. Má velmi vysoký obsah vlákniny a nízké procento nenasycených transmastných kyselin. Splňuje ta nejpřísnější nutriční a dietetická kritéria. Oříškové tyčinky Fit Simply Nut mají vysoký podíl sušeného ovoce, které si díky šetrnému zpracování uchovává vitamíny, vlákninu i minerální látky. Najdete v nich velké kousky vašich oblíbených ořechů, jako jsou kešu, mandle, lískové ořechy, pistácie nebo arašídy. Chuťovou bombou, která Vás nabije tou správnou energií, která se dlouho a rovnoměrně uvolňuje, jsou i cereální tyčinky Fit Challenger. Neobsahují konzervanty ani transmastné kyseliny, zato se mohou pochlubit vysokým podílem vlákniny, vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Fit_CHALLENGER_banán__v_kakaové_polevě_45gFit_CHALLENGER_brusinka_a_malina_45g

Fit_CHALLENGER_čokoláda__v_kakaové_polevě_45gFit_CHALLENGER_ořech_45g

Pošlete správnou odpověď na emailovou adresu: redakce@ijournal.cz do 14. prosince 2016 a vyhrajte balíček tyčinek. Do předmětu uveďte: Soutěž – Fit. Nezapomeňte na svou korespondenční adresu pro zaslání výhry. 

Další informace a nápovědu na soutěžní otázku najdete na webových stránkách www.tycinkafit.cz a www.usovsko.cz.Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ÚSOVSKO FOOD - Klopina