ijournal.cz

Soutěžte o jeden z přírodních kosmetických produktů Yves Rocher

red Zdroj: Yves Rocher 11.4.2021 Soutěže

image foto

Zapojte se do soutěže o noční sérum Anti-Age Global v ceně 1 190 Kč, parfém Eau Fraiche Konvalinka 100ml v hodnotě 890 Kč a Metamorphose řasenku voděodolnou za 489 Kč.

Soutěžní otázka: Kterou účinnou aktivní látku obsahuje produkt Anti Age Global 

1) nektar z pupenů šeříku

2) buněčnou vodu z kosmatcovníku

3) výtažek z agáve

 

Svou správnou odpověď, prosíme, pošlete do 21. dubna 2021 na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Yves Rocher. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.


1. cena
DVOUFÁZOVÉ REGENERAČNÍ SÉRUM NA NOC

Vývoj Dvoufázového regeneračního séra na noc se zaměřil na vylepšení textury, aby mohl nektar z pupenů co nejlépe splynout s pokožkou. Galenika, přírodní léčiva, díky obsahu oleje jednoduše pronikají do pokožky a překonávají kožní bariéru až k hlubokým vrstvám. Klíčovou součást této receptury proto tvoří vzácné rostlinné oleje.

Sérum obsahuje dvojnásobné množství Rostlinného nektaru z pupenů, který mu dodává výjimečné regenerační vlastnosti. Pokožka se díky němu zotavuje mnohem rychleji, protože účinné látky pronikají souběžně s procesem obnovy pokožky.

 

SLOŽENÍYR

Olejová fáze – Oprava

Vzácné botanické oleje (hroznový olej, brutnák lékařský a lničkový olej) Skvalen extrahovaný z cukrové třtiny a oliv pro jemnou, přirozenou a jedinečnou texturu

Vodní fáze – Regenerace

Mírně gelová konzistence, jedinečná textura, zlepšuje vlhkost pokožky a navrací jí její lesk. Dvojitá koncentrace Rostlinného nektaru z pupenů.

Díky kombinaci obou fází získává produkt dvojnásobnou účinnost společně s měkkou a lehkou texturou, která se snadno nanáší a vyživuje pokožku.

 

POUŽITÍ

Před nanesením nočního krému jemně vmasírujte výživnou a hedvábnou texturu séra na obličej a krk zdola nahoru, kopírujíc obrysy obličeje směrem ke středu.

SLOŽENÍ

Obsah dvoufázového séra:  Dvojnásobná koncentrace séra * Vzácné botanické oleje včetně jojobového oleje s intenzivními opravnými schopnostmi.

ÚČINKY

Pokožka je každým dnem zářivější, vrásky působí vyhlazeněji a méně nápadně. Pokožka je pevná, regenerovaná a obnovená.

POKOŽKA JE KAŽDÝM DNEM KRÁSNĚJŠÍ A ZÁŘIVĚJŠÍ, VRÁSKY JSOU MÉNĚ VIDITELNÉ. PLEŤ JE PEVNÁ, REGENEROVANÁ A OBNOVENÁ.

 


2. cena
Eau Fraiche Konvalinka

Eau Fraiche obsahuje o něco méně aromatické esence než klasické parfémy nebo parfémovaná voda. Díky tomu jej můžete používat mnohem častěji, bez nežádoucích účinků, kdy vás vůně pohltí, a dokonce ho můžete během horkého dne využít jako příjemné osvěžení.

Konparfémvalinka se vyskytuje na severní polokouli, v mírném klimatickém pásmu: v Evropě, Asii nebo v Severní Americe. Rostlina je díky svým léčivým vlastnostem symbolem lékařského umění. Její vůně se v kosmetice široce používá, avšak vzhledem k nepříznivým vlastnostem (květy konvalinky jsou jedovaté) není nejčastěji používaným výtažkem květin, ale jeho přirozenými náhradami. Správně vybrané ingredience vytvářejí dokonalý odraz konvalinek. Pozor! Eau Fraiche může přirozeně měnit svou barvu v průběhu času, ale to nemá vliv na její vůni.

Složení

•ALCOHOL
•AQUA/WATER/EAU
•PARFUM/FRAGRANCE
•BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE
•CITRONELLOL•LINALOOL•LIMONENE
•GERANIOL•BENZYL ALCOHOL•CITRAL


3. cena
ŘASENKA PRO INTENZIVNÍ POHLED METAMORPHOSE

Novinka roku 2021! Řasenka pro intenzivní pohled Metamorphose, extrémní a úchvatný objem, vytočené a prodloužené řasy od prvního tahu, doslova 3 v 1! Poskytuje mimořádně objemné, natočené a dlouhé řasy, které vydrží až 24 hodin.

řasenkaKartáček z vlákna, ve tvaru přesýpacích hodin, je měkký a snadno se používá, přičemž jednotlivé řasy pokrývá od vnitřního po vnější koutek oka a zaručuje objem vašim řasám pro intenzivní pohled.

Tato řasenka obsahuje až 88% složek přírodního původu. Byla pečlivě vyrobena v našich laboratořích a je bohatá na výživný ricinový olej a vodu z chrpy, která je šetrná k citlivým očím a nositelům kontaktních čoček.

Její přirozená černá barva je intenzivní díky botanickému uhlí, které obsahuje.

Složení

Složení této řasenky je bohaté na ricinový olej a vodu z chrpy, která vyživuje řasy a stará se i o ty nejcitlivější oči a nositele kontaktních čoček. Řasy jsou vyživené a posíleny.

  • Botanické uhlí přirozeně zabarvuje recepturu a vytvoří efekt krásných přirozených černých řas.
  • Obsahuje přírodní včelí vosk na pokrytí a zahuštění řas.
  • Formule obsahuje 88% složek přírodního původu

 

Použití 

1. Umístěte kartáček na řasy a mírně cik-cak pohněte směrem nahoru
2. Nanášejte druhou vrstvu od kořínků řas až po konečky řas, přičemž se zaměřte zejména na konce, abyste zvýraznili intenzivní černou barvu a dosáhly vícerozměrný efektu.
3. Opakujte postup, abyste dosáhli dechberoucí objemné řasy.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Yves Rocher