ijournal.cz

Soutěž o poukázky do Pet Centra CZ, největšího prodejce chovatelských potřeb v České republice i na Slovensku

red Zdroj: Pet Center CZ 14.12.2016 Soutěže

Pán odjel na dovolenou, i pes si může užít prázdniny nebo čas Vánoc v klidu a pohodlí.

Ne každý majitel psa má to štěstí, že má svého chlupáče po dobu dovolené komu svěřit. Ze speciálních zařízení na hlídání mazlíčků navíc ne každé vyhovuje úrovni pohodlí a péče, na kterou je zvíře z domova zvyklé. Novým a moderně vybaveným Psím hotelem v Dolních Počernicích nepohrdnou ani zhýčkaní pejsci, ani nároční páníčci.

hotel 2

Kam do dobrých rukou odložit svého čtyřnohého kamaráda, pokud se chystáte na dovolenou, služební cestu, nebo kamkoliv jinam, kde vás nemůže doprovázet? To je pro mnoho majitelů psů palčivá otázka, na kterou několikrát do roka hledají odpověď, pokud v jejich okolí není někdo, kdo jim pejska ochotně pohlídá. 

Dnes už nemusejí volit z nouze ctnost a nechávat s těžkým srdcem svého mazlíka ve vyžilém zařízení, které jen taktak splňuje základní požadavky na to, co zvířeti chtějí dopřát a na co je z domova zvyklé. Moderní psí hotely nepředstavují kompromisní řešení, nýbrž místo, kde si pes pobyt užije podobně jako jeho pán dovolenou.

hotel 3

Čistota, pohodlí a péče

Jedním takovým zařízením je Psí hotel v Dolních Počernicích otevřený v létě 2016 prodejcem chovatelských potřeb Pet Center CZ. Pro psí hosty je tam nachystané pohodlné zázemí s prostornými vzdušnými kójemi, kde má každý pejsek své osobní věci – vlastní pelíšek i krmivo. Během dne mohou pejsci ve velké „společenské hale“ odpočívat na křeslech a gauči nebo si hrát.
Stejně tak v (rušném) období adventu do hotelu lidé ukládají své psí mazlíčky, aby pro ně v připravených pokojíčkách samostatných nebo sdílených zajistili odpočinek a naopak venku jim umožnili dostatečně se proběhnout.

hotel 4

Zkušení hoteliéři se o čtyřnohé hosty starají s maximální péčí, uklidněním pro majitele může být i fakt, že v blízkosti Psího hotelu funguje 24 hodin denně veterinární služba. Co nevidět bude možné přiobjednat také relax v Psím salónu, který nabídne mytí, stříhání drápků, čištění uší nebo třeba ošetření srsti.

Po pobytu v tomto Psím hotelu se páníčci rozhodně nemusejí obávat vyčítavých svých mazlíčků. Nicméně, jak se říká – důvěřuj, ale prověřuj – a tak se o kvalitách Psího hotelu mohou zájemci přijet přesvědčit na vlastní oči. Stačí si jen předem smluvit termín prohlídky, aby se jim personál mohl osobně věnovat.

hotel 1


Soutěžní otázka:

Psí hotel, včetně veterinární péče, poskytuje svoje služby 24 hodin denně

a) o víkendech
b) celoročně
c) pouze ve všední dny


Pošlete správnou odpověď na emailovou adresu: redakce@ijournal.cz do 23. prosince 2016 a vyhrajte jednu ze tří poukázek v hodnotě 500 Kč na nákup v Pet Centru. Do předmětu uveďte: 
Soutěž – Psí hotel. Nezapomeňte na svou korespondenční adresu pro zaslání výhry.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pet Center CZ