ijournal.cz

Soustředění finalistů Muže roku je minulostí. Co všechno museli kluci absolvovat?

red Zdroj: Muž roku 2020 28.7.2020 Společenské akce a události

Dvanáct finalistů 21. ročníku soutěže mužské krásy a elegance Muž roku 2020 v čele s prezidentem soutěže Davidem Novotným přijalo pozvání majitele Chateau Šanov a na zámečku nedaleko Rakovníka uspořádali tradiční předfinálové soustředění.

módní přehlídka

Mladí muži měli hodně nabitý program. Během pobytu museli zvládnout test z angličtiny, nafotit kalendář ve volnočasových a společenských oblecích od Koutný Prostějov a v plavkách a spodním prádle DMXgear, doplněných slunečními brýlemi Optika Slavíková. Očekávala je také dvouhodinovka rétoriky s Janem Přeučilem. S tanečnicemi Czech Kabaret Show věnovali hodně času nácviku choreografie na módní přehlídku a následný finálový večer.

Mladí pánové se s povinnostmi finalistů soutěže Muž roku poprali statečně. „Asi nejhorší je choreografie, zapamatovat si kroky a nástupy. Ale parta je skvělá, ubytování luxusní, tak za tu námahu to stojí,“ jedním hlasem prohlásili adepti na titul Muž roku 2020.

adepti na vítězství

Jejich snahu podpořily známé osobnosti. V Chateau Šanov se představili Daniel Hůlka, Ivana Jirešová, Martin Schreiner, Kateřina Kornová, Jan Přeučil, Eva Hrušková, Pavel Trávníček, Kateřina Pechová, Peter Pecha, Tereza Mátlová, Monika Trávníčková a na svůj nástroj zahrál Felix Slováček.

Prezident soutěže David Novotný byl spokojený. „Soustředění proběhlo přesně podle plánu. Bez stresu a spěchu kluci zvládli, co potřebovali a hosté si odpočinuli a pobavili se. Děkuji svému týmu za skvěle odvedenou práci a Chateau Šanov za perfektní péči,“ uvedl David Novotný a pozval všechny přítomné na finále soutěže, které se koná 23. října v Náchodě.

soustředění Muž roku 2020 


A kdo z dvanácti sympaťáků bude usilovat o titul Muž roku 2020?


1. Vlastimil Kalášek – procesní technik, 27 let, Hradec Králové

2. Marek Fiala – Obchodní zástupce, 27 let, Beroun

3. Lukáš Veitl – student, 22 let, Sokolov

4. Kryštof Novák – Fitness trenér, 25 let, Rumburk

5. Noshdar Muhamed – projektant, 25 let, Duchcov

6. Alexandr Kozák – Obchodní ředitel IT, 24 let, Praha

7. Lukáš Kofroň – herec, 25 let, Praha

8. Jiří Cirhan – student, 22 let, České Budějovice

9. David Kremeň – policista, 29 let, Miroslav

10. Josef Dittrich – Inženýr kvality, 29 let, Broumov

11. Dušan Havlát – Fitness trenér, 24 let, Plzeň

12. David Strnad – technik, 25 let, Nupaky

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muž roku 2020