Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 18.Říjen 2018
ijournal.cz

Sledujte Agátinu cestu za dokonalou postavou

red Zdroj: Cpress 22.5.2016 Knihy

Letní plavková sezóna se blíží, a pokud jste se během zimy a jara nedrželi zkrátka, nejspíš i vy teď řešíte, co s nadbytečnými kilogramy. A možná patříte k těm, kdo nadbytečná kila řešit nemusí, ale chcete začít žít zdravěji. Pro obě skupiny je určena kniha Agátina cesta k dokonalé postavě, která vyšla v nakladatelství CPress a která byla slavnostně pokřtěna v úterý 17. května v restauraci Miminoo pod Žižkovskou věží v Praze. Autorkami tohoto průvodce za lepším vzhledem i lepším pocitem ze sebe sama jsou modelka a moderátorka Agáta Prachařová a fitness trenérka a odbornice na výživu Jana Krátká. Kmotry knihy se stali Jakub Prachař a Libor Bouček.

 IMG_3194

Kniha Agátina cesta k dokonalé postavě je autentickým popisem modelčiny cesty za krásou. Agáta v ní prozrazuje i zajímavosti ze světa modelingu a šoubyznysu a popisuje, s čím se na své cestě potýkala. Ať už je to hladovění a konzumace želatinových medvídků na zahnání hladu, nebo těhotenství, během nějž přibrala 25 kilo.

KE0868_obal.inddČtenářky mají možnost nahlédnout do Agátina soukromí a odhalit spoustu vychytávek, jak vypadat lépe nejen na fotkách. Nejrůznější tipy, nápady a inspirace jak dosáhnout dokonalého vzhledu doprovází jednoduché recepty na jídla pro ženy, které chtějí krásně vypadat. Knihu doplňují svěží ilustrace a fotografie z Agátina archivu, které dokládají, jakou změnou pod vedením Jany Krátké prošla.

Agátinu cestu si pak na vlastní kůži můžete vyzkoušet na webových stránkách Cesta do plavek, kde můžete celý měsíc uceleně cvičit podle Agáty Prachařové a PhDr. Jany Krátké a zjistit, že to funguje.

IMG_3158


Agátinu výzvu spouštíme již 23. května, ale už teď na stránkách najdete spoustu užitečných informací.

Sledujte Agátinu cestu!

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Cpress