ijournal.cz

Slavnostní 250. představení „Trapas nepřežiju“

red Zdroj: Herminapress 28.5.2018 Společenské akce a události

Zpěvačka Nelly Řehořová: Puntičkářka nebo disciplinovaná lajdačka? A jak je na tom s kluky?

Mladá zpěvačka a herečka Nelly Řehořová na sebe upozornila nejen ve filmech Strašidla, nebo Špunti na vodě, ale i jako muzikálová zpěvačka v muzikálu Muž se železnou maskou. Sólově vystupuje pouze pod jménem Nelly. K tomu všemu má za sebou úspěšný konkurz do chystaného muzikálu Kocour v botách v Divadle Broadway, s novou kapelou se v létě chystá na festivaly, podepisuje smlouvu se Supraphonem a na podzim vydává nové CD.

Nelly s Adamem„Ráda bych vydala na podzim první album, o které si lidi hodně píšou. Vím, že si dávám na čas, ale jsem perfektcionalistka nechceme pustit ven něco, za čím bychom si 100 % nestáli.  Takže do toho občas mluvím a podílím se vlastně na všech písničkách. Spolupracuji s novými producenty a hudebníky Lukášem Chromkem, Marcelem Procházkou a Ondřejem Fiedlerem, kteří mají za sebou velmi úspěšné počiny. A také k jedné písni chystám klip. Je toho hodně,“ spokojeně předla Nelly.  Není proto divu, že nemá ani moc času prohánět kluky.

„Kluky mám kolem sebe v kapele. Ale ten jeden jediný, ten zatím není. Až nějaký bude, musel by být určitě hodný a třeba i muzikant, abychom měli společné zájmy. Dřív se mi líbili blonďáci a teď jsem spíš na tmavovlasé, ale moc na to nekoukám. Ctitelé nějací jsou, ale spíš mi píšou na sociální sítě, zajímá je jak se mám, co dělám, zvou mě i na rande. Ale na to já opravdu nemám čas. Ve třídě na ekonomce máme také kluky, ale ty mne spíš berou jako kámošku,“ smála se Nelly, která se podílí na projektu pro školy o slušném chování a etiketě Trapas nepřežiju. Svým zpěvem doplňuje hlavní protagonisty herečku Michaelu Dolinovou a Ladislava Ondřeje.

„K Míše Dolinové a Láďovi Ondřejovi jsem se přidala asi před rokem. Patřím do party zpěváků Anna Slováčková, Pavel Callta a dneska poprvé i Adam Mišík. I poté době mám docela trému, protože kluci a holky jsou docela náročné publikum a chci, aby se jim mé vystoupení líbilo,“ řekla Nella Řehořová na jubilejním 250. představení v Mladé Boleslavi.

Adam a Nelly
Adam Mišík: Přítelkyně má stále nějaké připomínky

Skupinu zpěváků v představení Trapas nepřežiju právě v Mladé Boleslavi poprvé doplnil idol mladých holek Adam Mišík.

„Napoprvé se nestal žádný trapas, tak to je dobré. Trapasů jsem už zažil docela dost. Třeba jdete zpívat na festivalu před pět tisíc lidí a na podiu není vůbec mikrofon, který pak deset minut hledáte, to není příjemné. Ale těmi trapasy se nějak nenechávám rozhodit, k životu patří, stím nic nenadělám,“ smál se Adam Mišík, který u školní mládeže sklidil obrovský úspěch. Zvláště holky poctivě odzpívaly každou Adamovu písničku. „Doufal jsem, že se ozvou, to by bylo blbé, kdyby nezpívaly. Zvolil jsem přesně ty tři písničky, které umím zahrát na kytaru a ještě k tomu zpívat. Neumímhrát a zpívat zároveň. Když zpívám s kapelou, to je v pohodě, ale sám s kytarou je pro mne hodně náročné. Radši si písničku doma napíšu a nechám to zahrát lepšími muzikanty, než jsem já,“ uvedl Adam a přiznal, že nové písně prvnípouští své krásné přítelkyni Dianě. Respektuje její nápady a připomínky?

 Mišík

„Ona má stále nějaké připomínky, to snad ani už nemůžu brát vážně. Ale někdy se docela trefí. Ona není z hudební rodiny a poznámky laika jsou někdy přínosnější, než připomínky odborníka.  Ale písničku jsem ještě kvůli ní zatím nikdy nepozměnil,“ smál se Adam Mišík, který v šatně mladoboleslavského kulturáku poctivě dlabal předepsanou dávku zdravé výživy. „Trénuji box s trenérem Rosťou Osičkou. V červnu totiž točím boxovací scénu s Vláďou Polívkou v seriálu První republika, tak to musím trochu umět a trochu vypadat. A k tomu patří právě i ta strava. Hodně mě to trýznění v tělocvičně baví a určitě s tím nepřestanu.“

Láďa Ondřej z Ordinace je drzounek a nevychovanec. Dortem po hubě si zasloužil 

Přestože Michaela Dolinová a Ladislav Ondřej hráli v Mladé Boleslavi představení už po dvě stě padesáté, o překvapení není nouze. Dostat jubilejním dortem do obličeje při děkovačce, se nepoštěstí hned tak někomu. Tentokrát to odnesl služebně nejstarší Láďa Ondřej.

Láďa Ondřej s Michaelou Dolinovou

„Tak to jsem vůbec nečekal. Myslel jsem si, že sfoukneme pomyslnou 250. svíčku a najednou jsem měl dort v obličeji. To jsme přesně předvedli, jak vypadá trapas, který jsme přežili. Já v Trapasu hraju fakt nevychovance. Dělám si srandu z mé lektorky dobrého chování Míši Dolinové, z jejího věku, gest, mluvy. Ale snažíme se, aby to bylo vše na takové decentní hraně. Radši hrajeme pro deváťáky a starší, protože mladší děti ještě tak nechápou ty dvojsmysly, kterým se ti puberťáci sice smějí, ale zároveň vědí nebo tuší, že něco z toho, co jim na jevišti podáváme,budou potřebovat, “ řekl Láďa Ondřej, pro kterého je Michaela Dolinová srdcová kolegyně.

z představení

„S Láďou Ondřejem tohle představení hraji už přes čtyři roky, známe se i z Ordinace, takže už víme, co od sebe čekat. On je takový drzounek a to v Trapasu uplatní. Dneska v Mladé Boleslavi to tak vše krásně vyšlo. Hráli jsme 250. představení a zároveň poslední před prázdninami. Tak dort byl na místě, i když skončil na Láďově obličeji,“ smála se Michaela Dolinová a podotkla, že jí ani Láďovi Ondřejovi rozhodně prázdniny nezačínají. Spolu s Veronikou Žilkovou, Vincentem Navrátilem a Milanem Duchkem chystají komedii Čarodějky v kuchyni, kterou už brzy uvedou v Praze v Divadle Metro a pak se s ní rozjedou po vlastech českých.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Herminapress