ijournal.cz

Skutečně flexibilní úklid

red Zdroj: www.rowenta.cz 16.1.2020 Hi-tech a bydlení

Váš domov je plný zákoutí a míst, které jsou přímo noční můrou pro úklid. Člověk přemýšlí, kolik druhů vysavačů by si měl pořídit, aby všechna tato místa zvládl vysát rychle a bez námahy. Rowenta myslí na to, jak vám usnadnit život: Přichází s novým bezdrátovým vysavačem s flexibilní násadou AIR FORCE FLEX 560, který uklidí tam, kam se ostatní nedostanou.

ROWENTA_Air Force Flex 560-RH947

Bezdrátový vysavač AIR FORCE FLEX 560 lze sestavit do dvou variant. Pro klasické vysávání je vysavač vybaven flexibilní tyčovou násadou s funkčním kloubem. S tímto geniálním vylepšením se dostanete i pod ty nejnižší profily nábytku – až 5x dále než s klasickým tyčovým vysavačem. Jestliže potřebujete vysát pouze drobečky z pohovky po večerním lenošení u televize, lze vysavač odejmout od tyčové násady a z klasického vysavače se rázem stane lehký ruční pomocník. S výkonem 100 Airwattů vám neunikne ani ten nejzapadlejší drobeček v čalounění pohovky. Nízkoprofilová hlavice s osvětlením LED odhalí prach v každém skrytém zákoutí vašeho domova. Lithium-iontová baterie umožňuje provoz vysávání až 35 minut bez nabití, samotné dobíjení vysavače trvá pouze 3 hodiny.

ROWENTA_Air Force Flex 560-RH947-
Vysavač AIR FORCE FLEX 560 je vybaven škálou hubic a kartáčů pro úklid jakékoliv povrchu: Hravě si poradí s parketami, koberci, dlaždicemi i čalouněním. Součástí vysavače je praktický zásobník prachu s objemem 0,4 litru. Díky ergonomickému tvaru rukojeti a lehké hmotnost (pouhé 3 kg) se vám bude s vysavačem velmi snadno manipulovat. Zatočte nejen s prachem, ale i úklidovou únavou. Doporučená cena je 11 990 korun.                  

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.rowenta.cz