ijournal.cz

Skupina Tři sestry slaví 30 let, oslavy potrvají tři dny!

red Zdroj: Tři sestry 20.5.2015 Aktuality a pozvánky, Hudba

Oslavy 30. narozenin skupiny Tři sestry v pražském branickémA-parku Ledárny naplno vypuknou již ve čtvrtek 21. Května 2015. Slavit se bude celé tři dny!

BRANIK 15 LETAK A6Ing. Magor popisuje program akce: „Tak už se nám ten legendární Braník blíží a my se blížíme do Braníka! Všechno vypukne ve čtvrtek 21.5., kdy se brány branického A Parku v Ledárnách otevřou v 17:00 a naplno se roztočí  kolotoč oslav do dnešní doby nevídaný! Především pokřtíme naše zbrusu nové album FERNET UNDERGROUND a naživo vám předvedeme dva nové singly z téhož! V rámci undergroundového večera zahrají  post Sahulovi Synové výčepu, folkový pornokrál Záviš a legendární kapela Píča.“
„Dlouho jsme si lámali hlavu s tím, kdo by byl důstojný kmotr našeho nového počinu, nakonec jsme však uznali, že to musí být lidé, kteří se o desku zasloužili nejvíce, z čehož vyplývá, že si desku  naprosto ve vší skromnosti pokřtíme sami! Po křtu bude bezprostředně následovat autogramiáda!“, dodal Ing. Magor.

Album si ve formátu klasického 1CD anebo  2CD digipacku (2.CD je BEST OF 2001-2015) můžete zakoupit přímo ve čtvrtek při vstupu do areálu a pak neplatíte čtvrteční jednodenní vstupné. Majitelé permanentek mají vstup samozřejmě zdarma, permici zakoupíte i ve čtvrtek na místě.

Pátek bude jako již tradičně ve znamení divých punkových kamarádů Horkýžů, Visáčů, Slobodky, Zóny a mnoha dalších. Vše vyvrcholí smrští anglické legendy, kapely Peter and the Test Tube Babies!

Sobotu pojmeme klasicky – velkolepě! Spousta známých: É!Éčka, Alkehol, Doctoři, Sklepáci, Emzetháčka a jiní a jiní! A ve fascinujícím olbřímím závěru my, Tři sestry, v nových kostýmech, v brilantní choreografii, s novým brizantním zvukem a světly z nichž vás bude přecházet zrak! A to všechno doplníme novou, v pravdě fascinující, videoprojekcí!   Hlavně že je 30 let večírek!

Zde si můžete poslechnout první singl z alba, skladbu Plechový Ježíš:  https://www.youtube.com/watch?v=GNMV_nx1up8  

A co dalšího areál nabídne?

Výbornou dopravní dostupnost z centra, A park se nachází přímo u tramvajové zastávky „Pobřežní cesta“. Dětský koutek, oddychovou zónu s čajovnou, hrací zónu, stánek s merchem kapel, a dalších stánků, včetně výčepů a občerstvovacích míst.

Pro ty z vás, pro které bude návrat domů složitější, je možnost stanování v přilehlém Campu Kotva.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tři sestry