ijournal.cz

Signal představuje nové zubní pasty White Now Detox

red Zdroj: Signal 1.6.2020 Krása a zdraví

Nová řada zubních past Detox přináší složení z přírodních ingrediencí a poskytuje celodenní kompletní péči o vaše zuby. Jednou z hlavních složek je jíl využívaný v kosmetice zejména pro své detoxikační a bělicí účinky.

SignalDetox


Dvě varianty zubních past vaše ústa osvobodí od nečistot a zajistí bělejší úsměv. Vylepšená technologie White Now okamžitě* opticky vybělí vaše zuby až o 3 odstíny a složení 94,5 % přírodních ingrediencí, šetrné ke sklovině dopřeje zubům ochranu po celý den. K dostání v recyklovatelné tubě.

Signal_detox_umbrella
Varianta Signal White Now Detox Charcoal obsahuje přírodní ingredience, jako jsou jíl a aktivní uhlí. Kombinace těchto dvou neporazitelných složek přispívá ke každodenní detoxikaci vašich úst a napomáhá odstraňovat skvrny a zažloutnutí zubů.


Druhá varianta Signal White Now Detox Coco tentokrát kombinuje jíl s extraktem z kokosu. Toto spojení přirozeně odstraňuje nečistoty, je šetrné ke sklovině, detoxikuje vaše ústa a zároveň skvěle chutná.Nezávazná doporučená spotřebitelská cena obou variant zubní pasty White Now Detox 75ml je 119,90 Kč.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Signal