Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 19.Březen 2019
ijournal.cz

Sestra hokejového brankáře Michala Neuvirtha vyhrála soutěž Czech&Slovak PhotoGirl 2017

red Zdroj: a foto: Czech&Slovak PhotoGirl 2017 10.10.2017 Akce

Další ročník o nejfotogeničtější ženu Česko-Slovenska Czech&Slovak PhotoGirl 2017 vyhrála sestra hokejového brankáře Michala Neuvirtha, který hraje v NHL za tým Philadelphia Flyers.

Petra Neuvirthová poletí do Las Vegas! Za Davidem Copperfieldem …

Šestadvacetiletá modelka Petra Neuvirthová se teď díky vítězství podívá do Las Vegas, kde nafotí exkluzivní snímky v plavkách a také ve večerních šatech. Stejně jako loňská vítězka soutěže Barbora Olejníková se i ona setká s několika osobnostmi, které v Las Vegas vystupují. „Třeba se mi také poštěstí se vyfotit s Eltonem Johnem a Davidem Copperfieldem, jako Báře,“ těší se Petra.

Petra Neuvirthová je nejfotogeničtejší ženou Česko-Slovenska

„Musím ještě zatelefonovat bratrovi, že budu v USA, zda nebude možnost se ve Vegas setkat. Ale uvidíme, jak na tom bude, hokejová sezóna se přece jen rozjíždí,“ řekla Neuvirthová, která se modelingu věnuje už několik let.

 Vítězka s porotci Janem Saudkem a Helenou Vondráčkovou a šéfy soutěže Lukášem Trsem a Jiřím Zemanem

A jak je na tom se vztahy? „Momentálně jsem zadaná a myslím, že moje vítězství v soutěži na tom nic nezmění,“ dodala modelka, pro kterou hlasovala několikačlenná porota, v níž zasedli např. Helena Vondráčková, Jan Saudek či Robert Vano.

 Porotci Robert Vano, Jan Saudek a Helena Vondráčková


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: a foto: Czech&Slovak PhotoGirl 2017