ijournal.cz

Se společností Manner a Mlékárnou Valašské Meziříčí až do oblak & Velká letní soutěž o let balonem

red Zdroj: Manner, Mlékárna Valašské Meziříčí 8.7.2017 Koktejl

Mlékárna Valašské Meziříčí a společnost Josef Manner dále propojují své aktivity. Pro letošní léto připravily společně Velkou letní soutěž o lety balónem a další zajímavé letní ceny. Soutěž probíhá na facebooku společnosti Manner do konce srpna. Zákazníci jsou na ni upozorněni upoutávkou na produktech Manner Müsli a Bílém jogurtu z Valašska. Akce je další fází vzájemné spolupráce obou firem, která je zákazníky velice pozitivně vnímána, a to pro kvalitu výrobků každé z firem.   

Bily Jogurt 150g + Mamer Soutez„Vzájemná spolupráce se společností Manner nás těší. Naše výrobky a výrobky společnosti Manner se opět vzájemně propojují. Dnes již mají naši zákazníci možnost zakoupit si Kefírové mléko s reklamou na Manner Müsli a Manner Müsli s doporučením na Bílý jogurt z Valašska,“ uvádí ing. Radka Benešová, Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Prostřednictvím upoutávky na dalším z výrobků, Bílém jogurtu z Valašska, jsme připravili pro zákazníky společností Mlékárna Valašské Meziříčí a Josef Manner and Comp. soutěž o zajímavé ceny. Spolupráce s rakouskou společností Manner se nám jeví jako velmi úspěšná a rádi v ní budeme i nadále pokračovat,“ dodává Radka Benešová.

manner balonPodstatou soutěže je zakoupení Bílého jogurtu z Valašska od Mlékárny Valašské Meziříčí se soutěžním kódem, který následně zákazník zadá na Facebooku Manner CZ SK www.facebook.com/MannerCZSK včetně jména, příjmení a emailové adresy. Soutěž probíhá do 31.8.2017. Každý měsíc budou zveřejněni výherci dílčích cen, cestovních tašek či osušek, a na konci soutěže pak výherci svačinových boxů a výherci letů balonem. Pro případ výhry je nutné uchovat si víčko jogurtu a nákupní lístek.


V letošním roce obě firmy spolupráci rozšířily o vzájemné reklamy na výrobcích, společném polepu autobusu, společných ochutnávkách a nyní pro své zákazníky připravily velkou letní soutěž o tři lety balonem a řadu dalších cen. Soutěž probíhá do 31.8.2017 na facebooku společnostii Manner. Více informací najdou soutěžící na webu www.manner.com. Obě firmy spolupracují od roku 2015.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Manner, Mlékárna Valašské Meziříčí