Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 15.Září 2019
ijournal.cz

Richard Tesařík: únos za bílého dne!

red Zdroj: Kloboukfilm, foto: Josef Edvard Gregor 10.9.2014 Akce

To byste do zpěváka a vášnivého rybáře Richarda Tesaříka neřekli – a netušily to ani samotné aktérky únosu. Když se před časem s děvčaty ze skupiny 5Angels vsadil o basu piv, že neznají žádnou jeho písničku, holky si  přály, aby jim zařídil nějaký adrenalinový zážitek. Věděly totiž, že má zpěvák možnosti, jak jim toto přání splnit.

IMG_6868

Protože dívky sázku vyhrály, připravil jim Tesařík zážitek, při kterém v nich byla nejednou malá dušička. Vzal je totiž na předváděcí akci pražského autosalonu Dajbych, kde si kdokoli mohl vyzkoušet jízdu na rampě s dost drsným stoupáním i klesáním nebo na „nakloněné rovině“. A jízda to byla opravdu divoká; holky se nejdříve snažily emoce udržet na uzdě, jakmile ale vykřikla první z nich, spustily ostatní. I když se z jejich hrdel draly zcela jiné zvuky než během koncertů, o publikum z vedlejšího obchodního centra v té chvíli nouzi neměly. To ještě přibylo ve chvíli, kdy děvčata přišla podpořit charizmatická zpěvačka Eki a také adrenalinovou jízdu absolvovala. Protože je na rozdíl od dívek ze skupiny plnoletá, mohl si řidič dovolit trochu extrémnější jízdu. Výrazný Ekin hlas se v tu chvíli mísil s výkřiky dívek, až si přihlížející zacpávali uši. 

IMG_6840

Největší šok ovšem přišel až po jízdách. Richard Tesařík s děvčaty nejdříve ochotně pózoval, pak je znovu vyzval, aby nastoupily do přistavené Discovery, že ho něco napadlo … „Holky se hihňaly, že testovací jízdy byly sice zážitek, ale trvalo to moc krátce. Prý čekaly něco, co by trvalo déle. Tak jsem si řekl, že až sednou do vozu, oznámím jim, že jedeme na dva dny ke mně na chatu“, vypráví se smíchem zpěvák kapely Yo Yo Band a pobaveně dodává: „To jste měli vidět, jak jim ztuhl úsměv, když jsem jim to během jízdy řekl!“

IMG_6844

Děvčata zpočátku sice nevěřila a čekala, že se vůz každou chvíli otočí a pojede zpět k obchodnímu centru, ale naprosto kamenný Tesaříkův výraz v nich vzbudil pochybnosti. „Začaly jsme řešit, co řekneme doma, a co ve škole …“, vypovídá jedna z členek 5Angels.

IMG_6707

Jak se jim ulevilo, když se po několika minutách ticha Tesařík rozesmál a zeptal se jich, jestli už konečně mají pocit opravdového adrenalinu! „Fakt nás převezl“, přiznaly svorně, „proto jsme mu to pivo, které měl původně vyhrát, nakonec koupily.“

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kloboukfilm, foto: Josef Edvard Gregor