ijournal.cz

Prodej fotek a autogramů hvězd Comic-Con Prague 2020 byl zahájen!

red Zdroj: Comic-Con Prague 2.12.2019 Aktuality a pozvánky, Festivaly
Festival popkultury Comic-Con Prague spustil v e-shopu prodej fotek a podpisů hvězd. Nabízí tak unikátní možnost získat vzácné podpisy herců a hereček. Navíc se k tomu na místě budou zdarma podepisovat i komiksoví tvůrci, spisovatelé a další známé osobnosti. Historicky první Comic-Con Prague proběhne v termínu 7.9. února 2020 v pražském O universu.

 Comic-Con Prague
„Zážitků a zkušeností si aktivní mladí lidé cení nejvíc, když máte zážitky, máte i skvělé vzpomínky. Vycházíme vstříc tomuto trendu a přivezeme na Comic-Con Prague plejádu zahraničních hostů, se kterými se mohou jejich fanoušci setkat, vyfotit nebo získat jejich podpis. Cena za účast takových osobností zejména z řad herců je často srovnatelná s náklady na vystoupení zpěváka nebo hudební skupiny a financování jejich návštěvy z prodeje společných fotografií s fanoušky a podpisů je na západě zcela běžné a tamní fanoušci jsou na to zvyklí,“
uvádí Pavel Renčín, marketingový ředitel Active Radio, jejíž produkční divize NoLimits akci spolupořádá.

 

Jak to funguje?

Vstupenku na Comic-Con Prague si zájemce koupí prostřednictvím sítě Ticketmaster. V její ceně je zahrnutý nabitý program v 15 sálech a pódiích, včetně všech besed s hosty. „Ke vstupence na festival si fanoušek může ještě dokoupit jedinečný zážitek s oblíbenou hvězdou prostřednictvím e-shopu Comic-Con Prague. Podle harmonogramu účasti hostů si zvolí den a zda má zájem o společnou fotku, podpis nebo podepsanou studiovou fotku. V lednu si pak ještě podle upřesněného programu vybere konkrétní čas, ve kterém pak přijde do vyhrazeného prostoru, aby získal nejen fotografii či podpis do sbírky, ale i zážitek se svým oblíbencem,“ vysvětluje Václav Pravda, programový ředitel festivalu. Ceny fotografií a autogramů se pohybují od 190 Kč v závislosti na vybrané hvězdě. Z řad herců svoji účast již potvrdili například Ron Perlman, Brandon Routh, Ian McElhinney, Casper Van Dien, Anne Schaffer, David Nykl či Predrag Bjelac, z komiksových tvůrců pak třeba Marco Turini, Alvaro Martinez, Brian Azzarello, Petr Kopl nebo Jonáš Ledecký.

Comic-Con_Prague_eshop

Festival Comic-Con Prague organizují poprvé v ČR společnosti Active Radio a.s. a Comic-Con Prague s.r.o. (založená pořadateli Festivalu fantazie) ve spolupráci s rádiem Evropa 2.  

Novinky a aktuality o akci můžete sledovat na webu a sociálních sítích, kam budou postupně přidávány nové podrobnější informace. 

Web: https://www.comiccon.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/comicconprague/

Instagram: https://www.instagram.com/comiccon_prague/

 

Hlavní herci a herečky, které již potvrdili účast na Comic-Con Prague 2020:

Ron Perlman: Kráska a zvíře, Hellboy, Hellboy 2: Zlatá armáda, Blade II, Star Trek: Nemesis, Zákon gangu, Pacific Rim, více na https://www.comiccon.cz/bio/perlman.

Brandon Routh: Superman se vrací, Legends of Tomorrow, The Flash, Arrow, Chuck, více na https://www.comiccon.cz/bio/routh.

Ian McElhinney: Hra o trůny, Krypton, Hornblower, Rogue One: Star Wars Story, více na https://www.comiccon.cz/bio/mcelhinney

Casper Van Dien: Hvězdná pěchota, Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel, Tarzan a Ztracené město, Ospalá díra, Alita: Battle Angel, více na https://www.comiccon.cz/bio/vandien.

David Nykl: Hvězdná brána: Atlantida, Arrow, Supernatural, Heuréka – město divů, Bez vědomí, více na https://www.comiccon.cz/bio/nykl.

Predrag Bjelac: Harry Potter a Ohnivý pohár, Letopisy Narnie: Princ Kaspian, Gangster Ka, Rapl, Cirkus Bukowsky, více na https://www.comiccon.cz/bio/bjelac

Anna Schaffer: Harry Potter a Princ dvojí krve, Harry Potter a Relikvie smrti, Zaklínač, Hollyoaks, více na https://www.comiccon.cz/bio/shaffer.

 


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Comic-Con Prague