ijournal.cz

Přihlašování do soutěže Staň se tváří Flory odstartovalo

red Zdroj: Atrium Flora 1.10.2014 Koktejl

Chcete se stát tváří další kampaně, vyzkoušet záludnosti i „vychytávky“ ladné chůze modelek a vyhrát poukázky v hodnotě 50 000 Kč? Od pondělí 22. září se můžete přihlašovat do soutěže obchodního centra Atrium Flora s názvem Staň se tváří Flory!


Atrium Flora

Atrium Flora

Přijďte do obchodního centra a vyfoťte se v soutěžním fotokoutku, ve třetím patře naproti eskalátorům u obchodu Butlers, vždy od 15 do 18 hodin aždo 17. 10. 2014. Vaše fotka pak bude umístěna ve fotosoutěži na Facebooku a 10 nejlepších postoupí do finále.

Finále bude probíhat v obchodním centru ve středu středu 22. října od 11.00 do 18.00 hodin. Finalistka, která se umístí na prvním místě, získá poukázky pro nákup ve vybraných obchodech centra ve výši 50 000,- Kč a stane se tváří reklamní kampaně obchodního centra.

Akci bude moderovat herec Lukáš Hejlík a nebudou chybět módní přehlídky, workshopy, slevy a soutěže pro zákazníky, módní přehlídky vybraných značek (Guess, Kara, Triumph, Vabacci a další) a různá taneční vystoupení (IF Dance Group pod vedením tanečnice Qašy a další jiná taneční vystoupení).

Staň_se_tváří_Flory
Soutěžící se mohou nechat inspirovat vítězkou minulého ročníku, Sabinou Koudelkovou, která se stala výherkyní a kromě poukázek ve výši 50 000,- Kč se stala i tváří vybraných kampaní Atria Flora. Jednou z nich byla také kampaň při příležitosti otevření nového obchodu H&M v obchodním centru.

Kompletní informace o akci se brzy dozvíte i na webových stránkách:

http://www.atrium-flora.cz/

Fotografie z finálového dne a přihlášených soutěžících z minulého ročníku najdete ve fotogalerii na Facebooku OC Atrium Flora https://www.facebook.com/AtriumFlora.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Atrium Flora