ijournal.cz

Představení nových produktů Remoska

red Zdroj: Remoska 14.9.2021 Hi-tech a bydlení

logo Remoska
Kuchařský unikát z Beskyd zúročil více než 60 let zkušeností s výrobou pečicí mísy a uvádí na trh nové druhy elektrospotřebičů. Rodina značky Remoska® se tak rozrostla o inovované pečicí mísy, elektrický kontaktní gril a horkovzdušné fritézy. I díky těmto inovacím se česká legenda představí až v daleké Austrálii. 
 
image Remoska
Remoska® se za více jak 60 let stala českou legendou. Naše babičky i maminky v Remosce pekly doma, na chatách i chalupách, vždy, když chtěly ušetřit a neroztápět troubu. Dnes Remoska® prochází za celou svou existenci největší proměnou. Cíle tradiční české značky popisuje generální ředitel společnosti Petr Vaněček: „Rozhodli jsme se využít 60 let zkušeností s výrobou pečicích mís a na jejich základě vybudovat značku kvalitního kuchyňského vybavení.“

tria
Pomyslným prvním krokem vykročila Remoska® k proměně již v roce 2019. Tehdy na prodejní trh uvedla inovovaný model Remoska® Tria, doplněný o řadu kvalitního kuchyňského nádobí Remoska® Vega. Přestože se v případě nových produktů nejednalo o klasické pečicí mísy, zákazníci tyto novinky přijali s nadšením. 

Pokud byl rok 2019 prvním nesmělým krůčkem, pak v letošním roce Remoska® k proměně značky učinila obrovský skok díky novým produktům, které právě uvádí na prodejní trh.     První novinkou tohoto roku je nová
Remoska® Dua. Model díky vnitřnímu povrchu z potravinářské nereze vychází vstříc zákazníkům, kteří se vyhýbají nepřilnavým povrchům. Při výrobě nerezového hrnce sáhli v Remosce po nových materiálech, díky nimž se navíc dá v Remosce Dua nejen péct, ale také vařit a to na jakémkoliv zdroji tepla včetně indukce.

Remoska

Remoska® Dua je ideální náhradou prvních historických Remosek vyráběných v šedesátých letech minulého století. Nerezový materiál zaručí dlouhou životnost a zároveň splňuje-tak jako všechny námi vyráběné produkty-veškeré zdravotní požadavky pro styk s potravinami“ dodává Jan Pešat, obchodní ředitel společnosti.         
           Remoska Dua                                                              
Řadu
Remoska® Dua navíc doplňuje vysoce kvalitní nerezové nádobí Remoska® Quanta. Nádobí-tak jako výrobky řady Dua-je vyrobeno z třívrstvého materiálu a vyznačuje se skvělou tepelnou vodivostí a dlouhou životností. Navíc je nádobí vyrobeno v elegantním designu, který bude slušet každé kuchyni.

nádobí
Remoska® poprvé ve své historii rozšiřuje svůj sortiment o další elektrospotřebiče. Stávající produkty doplnila Remoska® o
kontaktní gril a horkovzdušné fritézy. „Tyto produkty již nejsou propojeny s pečicím víkem jakožto historickým symbolem Remosky. Při jejich vývoji jsme však byli věrní dlouhodobým zásadám naši společnosti – kvalitní provedení, jednoduché ovládání a snadná údržba“ dodává Petr Vaněček. Společnost věří, že i na poli dalších elektrospotřebičů se stane živoucí legendou jako v případě pečicích mís.

Remoska ContactVento a Vento Plus


Jen málokterá značka v České republice prochází takovým vývojem jako právě Remoska®. V příštích letech Remoska® plánuje postavit v České republice nový výrobní závod na výrobu kuchyňského vybavení, doplnit portfolio novými produkty a proslavit se nejen v tuzemsku, ale také v zahraničí. „Změna je život a ani my bychom bez inovací nepřežili. Navíc nám vylepšování otevírá dveře také na další světové trhy. Například právě v těchto dnech nakládáme do kontejneru první kusy našich produktů určených až pro dalekou Austrálii“ uzavírá majitel společnosti Zdeněk Sartoris.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Remoska