ijournal.cz

Pozvánka na Seafood Festival 12.6. na Střeleckém ostrově

red Zdroj: Seafood festival 4.6.2016 Aktuality a pozvánky, Festivaly

12. června se na Střeleckém ostrově uskuteční pátý ročník pražského Seafood festivalu. V období těsně před letními prázdninami budou návštěvníky čekat pokrmy z mořských plodů a ryb, stejně jako nejčerstvější suroviny k přípravě delikátních pokrmů. Tento ročník bude více v duchu světové seafood gastronomie představené přímo kuchaři a rybáři z Chorvatska, Itálie, Řecka a dalekých Malediv. Budou samozřejmě zastoupeny jak známé restaurace (Miminoo, Rest, Chorvatské ryby, Chez Marcel, …), tak i nová jména pražské seafood scény.  

Návštěvníci se mohou těšit také na bohatý doprovodný program. Tentokrát atmosféru doplní živé kapely převážně v latino rytmu: Anni Ma trio, Latino-Gypsy kvartet , Mr. Loco a Pragasón „la música cubana en Praga“. 

food festival

Kromě delikates (buzara, rizota, paella, ceviche, tataráky, carpaccia, grilované steaky tuňáka, ….) k degustaci návštěvníci také jistě ocení unikátní trh s čerstvými rybami, mořskými plody, olivovým olejem a bohatou nabídku vín. Přímořskou atmosféru si tak budou moci vychutnat v úplnosti. 

Hlavním cílem, kromě příjemné sousedské zábavy, je nejen poznání a propojení různých kultur prostřednictvím jejich kuchyní, ale také prezentace rybí a seafood gastronomie jako ideální pro letní období i zdravý životní styl na celý rok. 

Konání akce: 11.00 – 22.00
Místo akce: Střelecký ostrov
vstup – konzumační vstupenka 20 Kč, kterou můžete ihned použít k placení

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Seafood festival