Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 22.Listopad 2018
ijournal.cz

Pozor změna: 17. ročník benefičního koncertu „Noc s hvězdami“ tentokrát na zámku Zahrádky

red Zdroj: Martin production 2.6.2015 Akce, Hudba

Tak to je opravdu veliká změna! Již legendární benefiční  letní festival pop-rockové hudby „Noc s hvězdami“ se po 16 letech přesouvá z hradu Houska, kde se doposud konal na zámek Zahrádky, který před 11 lety vyhořel a nachází se v obci Zahrádky u České Lípy. Koncert se uskuteční opět první sobotu v srpnu a letos to tedy vychází na 1. srpna 2015. Od 14.00 hodin zde bude otevřen jarmark a koncert začne v 18.00 hodin. Vstupenky je možné zakoupit už teď přes Ticketstream.

Noc s hvězdami

A i právě kvůli této nové skutečnosti se konala tisková konference opět v japonské zahradě Top Hotelu Praha, kde si dali dostaveníčko interpreti, kteří tento koncert přijdou podpořit svým zpěvem. Zpěvák a producent koncertu Martin France zároveň přivítal všechny přítomné novináře coby moderátor, protože známá moderátorská dvojice tohoto koncertu Markéta Mayerová a Slávek Boura se dostavit nemohli, protože Markéta se zotavuje ještě po nedávné operaci a Slávek byl moderovat jinou akci. Hned v úvodu osvětlil, proč se koncert po tak dlouhé době stěhuje na zámek Zahrádky. „Chtěli jsme zůstat věrni Libereckému kraji, pod jehož záštitou se koncert koná už roky a tak jsme hledali nový historický objekt, kterému je potřeba pomoci a i po dohodě s Libereckým krajem jsme vybrali právě tuto. Zámek Zahrádky spadá pod Univerzitu Karlovu a ta byla tímto přesunem nadšená, že chceme pomoci právě jim“, dodal France.

tiskovka

V zahradě jsme tak měli možnost vidět zpívající Saxanu Petru Černockou, rockerku Marcelu Březinovou a jejího kdysi pěveckého partnera Leška Semelku, který se na akci „Noc s hvězdami“ objeví vůbec za celou historii poprvé. Další rockerkou, která na akci dorazila byla Ina Urbanová, která se na koncertě představí nejen jako sólová interpretka na hlavním koncertě, ale i se svou kapelou ve večerním koncertě hudebních skupin. Akci přišli podpořit Jarek Šimek a „Fantom opery“ Radim Schwab, ale i zpívající politik Marek Černoch nebo gospelová zpěvačka a frontmenka Fine Gospel Time Zuzana Stirská. A na diváky samozřejmě i letos čeká překvapení v podobě jednoho z účinkujících.

Martin France a Radim Schwab

Kromě těchto přítomných interpretů si na koncertě zazpívají ještě ostravský interpret Petr Bende, muzikálový herec a novopečený otec Roman Vojtek, zpívající legenda 60. a 70. let Milan Drobný.

Celou tiskovku okořenil svým tanečním vystoupením na podpatcích Slovák, žijící v Praze Filip Jankovič se svými dvěma tanečnicemi a klasicky bylo připraveno pro novináře losování o dárky. Jelikož se i na zámku bude konat stezka odvahy a to v nádherných a tajuplných sklepech zahrádeckého zámku, nemohli na tiskovce chybě ani čerti, kteří budou na stezce strašit přítomné hosty. Ještě se rozkrojil dort s fotkou plakátu ke koncertu a pak už se novináři a fotografové vrhli na interprety, aby s nimi udělali rozhovory a nafotili si je a poté už se všichni věnovali volné zábavě a opět nepřekonatelnému rautu.

Jankovič tančí

Takže hodně štěstí v přípravách 17. ročníku benefičního koncertu „Noc s hvězdami“ na zámku Zahrádky a první srpnovou sobotu se zde doufáme ve velkém počtu potkáme.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Martin production