Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 16.Červenec 2018
ijournal.cz

Pořadatelé odtajnili umělce, kteří vystoupí na benefičním koncertu „Kdo má rád…“

red Zdroj: Foto: archiv Kdo má rád ... 13.5.2014 Akce

V romantických  zahradních prostorách Top Hotelu Praha proběhla tisková konference ke 4. ročníku dětského dne a benefičního koncertu „Kdo má rád…“, který se uskuteční v sobotu 14. června 2014 v jižních Čechách na Martinském mlýně.  

účinkující

V odpoledních slunečních hodinách akci přišli podpořit herec Roman Vojtek, který hned v počátku upoutal všechny tím, že na otázku, proč jede podpořit tuto charitativní akci odpověděl: „Ještě nikdy jsem na Martinském mlýně nebyl a chci se podívat, jaký že si to mlýn Martin France vlastně koupil“….a došlo to tak daleko, že někteří z novinářů se začali ptát, kde na to zpěvák France vydělal. Ovšem v tu dobu už byl herec Vojtek na cestě do divadla, a tak tuto zapeklitost musel vyjasňovat sám jeho kolega. Dorazil také  zlatý vítěz soutěže Česko hledá Superstar 2006 Zbyněk Drda bez své přítelkyně, muzikálová zpěvačka a herečka Kamila Nývltová též sama, která se již teď moc těší na samotný koncert, kam už přijede i se svým přítelem Tomášem.  Ale, když byla tázána na to, jak se těší na noční stezku odvahy na mlýně pro interprety, tak se zděsila a řekla, že nic takového absolvovat nebude.

Kamila Nývltová a Roman Vojtek

Kamila Nývltová a Roman Vojtek

Slovenský talent Martin Harich přijel téměř s hodinovým zpožděním, protože letadlo z Mallorcy, kde byl na dovolené se současnou porotkyní X Factoru Celeste Buckingham, mělo zpoždění a navíc se ještě autem přemisťovali z Bratislavy do Prahy. Novináři i fotografové na mladou zamilovanou dvojici čekali až do jejich příjezdu a pak se jim vehementně věnovali, byť první na tiskovku dorazil z páru Martin a Celeste přibližně po půl hodině.

Martin Harich a Celeste Buckingham

Martin Harich a Celeste Buckingham

Celou akci moderovala moderátorská matadorka Markéta Mayerová, která si na adresu novinářů též s humorem sobě vlastním utrousila: „Určitě o mně opět napíšete, že jsem zase hubenější a mladší“ a tím si získala přítomnou novinářskou obec.

Jako bonus pro přítomné novináře bylo losování o celodenní wellnnes pobyt v Top Hotelu Praha pro 2 osoby.

Mezi přítomnými dalšími interprety kteří dorazili, bylo možné vidět i zpívající blondýnu Gabrielu Goldovou, která se po roční pauze vrací na scénu s novinkovým albem, zpěvačku a herečku divadla Semafor Dášu Zázvůrkovou, muzikálovou zpěvačku Markétu Zehrerovou nebo rockového zpěváka Pavla Houfka.

Martin France s mlýnskými pohádkovými bytostmi

Martin France s mlýnskými pohádkovými bytostmi

 

Na poslední chvíli se omluvila operní zpěvačka  Andrea Kalivodová, která nedávno prozradila, že je v požehnaném stavu.

Kromě zmíněných a přítomných interpretů se diváci mohou těšit i na šansonovou zpěvačku Hanu Křížkovou, slovenskou pěveckou legendu Janu Kocianovou, která se tiskové konference nemohla zúčastnit kvůli nedávno prodělaném chirurgickém zákroku, herečku Janu Paulovou a  legendu hitů Ak nie si moja nebo Voda, čo ma drží nad vodou Vaša Patejdla. Na diváky c jižních Čechách čeká též letos poprvé překvapení v podobě někoho z účinkujících, ale to se diváci dozví opravdu až přímo na koncertě.

Výtěžek z koncertu bude už počtvrté věnován dětskému a novorozeneckému oddělení nemocnice v Prachaticích.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Foto: archiv Kdo má rád ...