ijournal.cz

Pomozte Ježíškovi doručit dárky do dětských domovů a vyhrajte adventní kalendář

red Zdroj: GLS 21.11.2021 Soutěže

GLS_Adventní_kalendář
Vánoční čas není jen o obdarování blízkých, ale také těch méně šťastných. Pokud uvažujete, že před Vánoci podpoříte některý z celé řady dobročinných projektů, máme pro vás jeden tip. Můžete se stát Ježíškem v dětských domovech a ústavech sociální péče po celém Česku.  

 Daruj hračku ilustrační 2

Projekt Daruj hračku patří k jedněm z nejstarších v České republice. Od roku 1997 jej organizují zdravotně znevýhodnění manažeři ze společnosti Tango Havlíčkův Brod, v. o. s. Za tu dobu se podařilo splnit na 109 tisíc přání pro více než 54 tisíc dětí ze 160 dětských domovů a zařízení sociální péče napříč celou republikou. Letos se v databázi sešlo přes čtyři tisíce přání. Kurýři GLS, kteří již pojedenácté zdarma doručují balíky od dárců do dětských domovů, tak opět budou mít co dělat.  

Jak se stát Ježíškem?

V online apDaruj hračku ilustračnílikaci Daruj hračku vyberete z databáze malovaných dětských přání, která byste rádi splnili. Dárek poté jednoduše rezervujte přímo v databázi a co nejdříve kupte. Až jej budete mít připravený k odeslání, stejně jednoduše a ve stejné aplikaci objednáte bezplatnou přepravu s GLS. Kurýr buď balíček vyzvedne přímo u vás doma, nebo jej můžete zanést přímo na některé z více než 800 výdejních míst GLS ParcelShop. Cestu vašeho dárku můžete poté sledovat přímo v aplikaci Daruj hračku. Dárky je možné bezplatně odesílat až do 14. prosince.

 

Získejte adventní kalendář GLS

Během loňského ročníku přepravila GLS bezplatně rekordních více než 6 tun dárků v hodnotě 7,2 milionů korun. Spolupracovníci GLS po celé České republice se navíc každoročně připojují nejen tím, že sami plní desítky přání, ale snaží se i podporovat další dárce. Proto se rozhodli i letos odměnit jejich úsilí o dobrý skutek. Každý dárce, který se vyfotí při předávání dárku s kurýrem nebo v GLS ParcelShopu a foto vloží na Facebook GLS, získá originální adventní kalendář GLS.

Více informací o celém projektu, soutěži o adventní kalendáře a vstup do databáze přání naleznete zde: https://gls-group.eu/CZ/cs/daruj-hracku.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: GLS