ijournal.cz

Pečte v barevném světě moderních forem, o které můžete soutěžit

red Zdroj: www.tefal.cz 13.7.2020 Soutěže
Ani v létě nesmí chybět na vašem stole tradiční domácí koláč nebo buchta. K nekonečné rozmanitosti chutí a vůní těchto dobrot chybí už jen dokonalé formy na pečení, se kterými přichází značka Tefal, a to s řadou Color Edition. Přidejte trochu zábavy a barev do své kuchyně s kolekcí moderních pečicích forem! 


Tefal_Colour Edition

S dortovou formou na pečení značky Tefal, v příjemných pastelových barvách, rozzáříte a s oblíbenou dobrotou také provoníte svou kuchyň. Vyzkoušejte třeba jablečný koláč v růžové, modré či zelené formě na koláče a dorty Tefal Color Edition J166120 s průměrem 23 cm a uvolňovacím pantem pro snadné vyklopení z formy. Doporučená cena je 299 korun.

Formy z řady Color Edition s nepřilnavým povrchem nedovolí těstu, aby se připeklo ke stěně formy, vaše kulinářské výtvory budou vždy dokonalé. Otestujte formu na biskupský chlebíček Tefal Color Edition J1650114, ve kterém připravíte i modernější recept jako je třeba Banana bread, který je v posledních letech velice oblíbenou sladkou tečkou po jídle, nebo zákuskem ke kávě. Doporučená cena je 199 korun.

Tradiční bábovku zná snad každý česká domácnost a mnoho z nás už si bez ní neumí nedělní odpoledne představit. Tefal proto ve své řadě forem na pečení nevynechal ani tuto klasiku. Bábovková forma Tefal Color Edition J16602214 s dokonale nepřilnavým povrchem pro snadné vyklopení a čištění bez námahy. Doporučená cena je 339 korun.

 

RECEPT: Hrníčková bábovka pro maminku

  • 2 hrnky polohrubé moukywww.tefal.cz
  • 1 hrnek cukru krupice
  • 1 hrnek polotučného mléka
  • ½ hrnku oleje
  • 3 vejce
  • 1 prášek do pečiva
  • kakao

Formu na bábovku vymažte a vysypejte. Všechny suroviny kromě kakaa smíchejte v kuchyňském robotu. Dvě třetiny těsta nalijte do formy, zbytek těsta obarvěte kakaem. Přidejte do formy. Pečte v troubě přehřáté na 180 °C asi 60 minut.

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

 

Vyhrajte v naší červencové soutěži  formu na bábovku, biskupský chlebíček nebo formu na dort.

Soutěžní otázka: Z jakého materiálu jsou pečicí formy z barevné edice vyrobeny?

a) hliník
b) uhlíková ocel
c) silikon

Správnou odpověď posílejte do nejpozději do 23. července 2020 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte Soutěž – Tefal . Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry. Nápovědu naleznete na: www.tefal.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.tefal.cz