ijournal.cz

Péče o rty v podzimním období

red Zdroj: Barry M 26.10.2020 Krása a zdraví

Studený vítr našim rtům nesvědčí a v posledních týdnech je navíc musíme skrývat pod rouškou. Proto by si právě v těchto dnech zasloužili speciální péči. Máme pro vás pár tipů, díky kterým budou vaše rty krásné i v těchto nepříznivých podmínkách.

Lip_Scrub 

Peeling pro hebké rty

Lip_Scrub_AppleVýborným pomocníkem pro tyto dny je peeling na rty.

Příjemným zážitkem bude ve spojení s cukrovým peelingem Barry M Lib Scrub. Tento produkt je nabitý antioxidanty a vitaminem E. Obsahuje také olivový olej, avokádo a jojobový olej. Navíc můžete vybírat z neodolatelných příchutí. Naším favoritem je peeling s jablečnou příchutí.

https://www.notino.cz/barry-m/lip-scrub-apple-peeling-na-rty/

Doporučujeme ho použít večer po odlíčení. Naneste jej na vlhké rty, jemně masírujte a poté opláchněte. Účinek uvidíte okamžitě, vaše rty budou jemnější a krásně hydratované.

 

Extra péče Lip_Rehab

Po peelingu můžete použít balzám, který vaše rty krásně vyživí a zajistí jim potřebnou hydrataci. Vyzkoušejte vyživující balzám a noční masku na rty v jednom – Barry M Lip Rehab. Je to ideální pomocník pro namáhané, unavené nebo suché rty. Elixír, který o rty pečuje buď jako noční maska nebo jako balzám během dne. Obsahuje avokádový olej, který uklidňuje a pečuje o popraskané rty, olej z konopných semen rty hydratuje a antioxidant vitamin E předchází poškození z UV.

https://www.notino.cz/barry-m/lip-rehab-vyzivujici-balzam-na-rty/

Můžete jej použít na noc jako masku, ideálně po použití peelingu nebo kdykoliv během dne jako balzám. Pomůže vám napravit popraskané rty a zajistí ochranu před vnějšími vlivy. Vaše rty zanechá hebké a jemné.

 Colour Changing

Tip na závěr: Barva pro lepší náladu

Unikátní odstín na míru vaší aktuální náladě? Ten vám zajistí měnící se rtěnka Barry M Colour Changing. Po nanesení se přizpůsobí přímo vašim rtům a vytvoří tak jedinečný odstín, který budete mít jen vy. Navíc má příjemně krémovou strukturu a dlouho vydrží. Naneste ji od středu ke koutkům a pak už jen čekejte na odstín, který se objeví na vašich rtech.

https://www.notino.cz/barry-m/colour-changing-rtenka-se-zmenou-barvy-podle-nalady/p-15991978/

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Barry M