ijournal.cz

Pandora – zářivá zimní kolekce 2017/2018

red Zdroj: Pandora 4.12.2017 Móda, obuv, doplňky
1

PANDORA KOSMICKÁ A PLNÁ BAREV
Letos v zimě se dobře podívejte na oblohu, neboť PANDORA odhalí novou kolekci šperků, které oplývají divy noční oblohy. Šperky si též vychutnávají drahocenný moment s tradičními odstíny drahokamů na sofistikované směsi kovů. Nic vás nezastaví v této sezoně plné skvělých a barevných stylů pyšnících se ručním zhotovením z materiálů z etických zdrojů. Sem tam naznačte svým blízkým, co si letos přejete k Vánocům.

HVĚZDNÁ ZÁŘ
Poblikávající hvězdy a planoucí hvězdné trasy zdobí některé z nejvýraznějších kousků sezony. Nový přívěsek na náramek Jasná hvězda ozdobený tónovými modrými křišťály zasazenými do hvězdy ze sterlingového stříbra přináší zcela nadpozemský pocit.

2

SYTÁ BARVA
Odvážná prohlášení sofistikované barvy diktují tón sezoně na nových prstýncích Nadčasová elegance. Úchvatné smaragdově zelené, rubínově červené a safírově modré kameny s výbrusem Danube zasazené do sterlingového stříbra dodávají každému vzhledu energickou směs barev. Kamínky z kubické zirkonie dokreslují design a propůjčují každému kusu jiskru navíc.

pandora_prstýnkyZÁBLESK ZELENÉ
Tento nový přívěsek Zelená zářivá srdce, který obohacuje a rozjasňuje váš vzhled, v sobě spojuje vintage sofistikovanost s moderními inovacemi a propojuje smaragdově zelené křišťály z etických zdrojů s rozetovým výbrusem a průsvitné kubické zirkonie s vyřezávanými srdíčky na jádru ze sterlingového stříbra.

3
SYMBOLICKÉ PROJEVY
Nabídka ESSENCE COLLECTION na novou sezonu přináší doslovné zhmotnění barevného trendu, kde se snoubí syté křišťály a kameny v úchvatných barvách se vzácnou symbolikou a vytváří tři nové přívěsky. Doplňte svůj styl o optimismus smaragdové zeleně, vášeň rubínové červeně a klid safírové modře.
Pandora náramek
PŘEJTE SI NĚCO
Jemné náušnice Padající hvězdy se pyšní třpytivým proužkem korálkové kubické zirkonie na sterlingovém stříbře, který vykresluje sofistikované zdobení inspirované vesmírem.

ZÁŘIVÁ SRDCE
V nové kolekci se objevují stálice, které nikdy nezklamou, a to vždy oblíbená srdce v zářivých odstínech. Špičkový design blyštivých šperků může být inspirací pro přání nejen k vánocům, ale už i malou předzvěstí zamilovaného Valentýna.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora