ijournal.cz

Opraví za pár vteřin

red Zdroj: www.loctite-superbond.cz 26.10.2022 Hi-tech a bydlení

image foto
Malé nehody se v životě stávají. Při přesazování vám vyklouzne květináč, dopadne na dlažbu a je na dvě půlky, nebo vezmete do ruky hrneček s čajem, na který se již chvíli těšíte, a ouško vám zůstane v ruce, hodíte si přes rameno kabelku a při pečlivějším pohledu zjistíte, že se popruh rozlepil, co se všechno ještě stane? To jsou každodenní malé nehody, které každý z nás zná.


DSGN0011279_2733271Kdo by v takové situaci nesnil o ideálním světě, kdy každá kalamita je zachráněná za pár sekund. Ale ona může být. Stačí opravdu jen pár sekund a to doslova. Vteřinové lepidlo Loctite Super Bond Original je silné rychleschnoucí lepidlo, které se nezalekne téměř žádného materiálu. Slepíte s ním kov, porcelán, gumu, kůži nebo dřevo. Je dokonce tak odolné, že když opravíte prasklé ouško hrnečku, můžete jej dál umývat v myčce. Odolává vodě i otřesům. Navíc je ekologické. Jeho vnější obal je vyrobený z 80 % recyklovaného materiálu.

Funguje spolehlivě. Stačí položit lepenou věc rovnoběžně se zemí, aby lepidlo nestékalo, protože je tekuté, očistit obě plochy, na které budete lepidlo nanášet, a pak jen na jednu plochu kápnout kapku lepidla a rychle přiložit druhou, pár vteřin a je přilepeno.

Japplicationediné, na co si musíte dát pozor, je rychlost. Aby se vám nestalo, že odejdete s rozlepenou věcí, ale slepenými prsty. Opravdu mu stačí jen pár vteřin. Proto je dobré si obě části, které budete k sobě lepit, pečlivě nachystat.

Opravy s lepidly Loctite jsou snadné a velmi rychlé. Díky nim nemusíte rozbité věci hned házet do koše, ale po opravě mohou ještě dlouho sloužit. Proč se zbavovat funkčních věcí, recyklujme je, dopřejme jim šanci pro druhý život a pomáhejme tak planetě.

 

 
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.loctite-superbond.cz