Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 19.Březen 2019
ijournal.cz

Oblíbené prací kapsle Persil v novém

red Zdroj: Henkel ČR 12.10.2017 Hi-tech a bydlení

Přesné a pohodlné dávkování, dokonalá čistota a svěží vůně jsou vlastnosti pracích kapslí Persil, které jsou v České republice tak oblíbené. Nyní jsou předdávkované gelové kapsle Persil Duo-Caps i Persil Power-Mix Caps, které kombinují prací prášek a gel k dispozici s novou silnější recepturou s technologií Persil 360° Complete Clean a v novém přitažlivém designu. Bez velké námahy si poradí se všemi požadavky na kompletní péči o vaše prádlo.

PERSIL_caps_360 st

Receptura Persil 360° Complete Clean obsahuje vylepšenou směs enzymů se speciálním polymerem, díky kterému snáze zatočí se skvrnami. Navíc je nový Persil šetrný k tkaninám, zjemňuje i vyhlazuje povrch textilních vláken a svým speciálním složením zachovává intenzitu barvy a zvyšuje jas.

A jako bonus si po každém praní užijete dlouhotrvající svěžest, která vás bude provázet na každém kroku. S novým Persilem jednoduše získáte vše, co potřebujete pro perfektní výsledek vašeho praní.

Persil Duo-Caps

Předdávkované gelové kapsle Persil Duo-Caps obsahují vysoce koncentrovaný gel.

Zelená komora kapslí Persil Duo-Caps obsahuje technologii, která zabraňuje vyblednutí barev a znovu jim dodá ztracený jas. Navíc bílému prádlu navrátí zářivou bělost.

Modrá komora obsahuje vysoce koncentrovaný tekutý odstraňovač skvrn, který v sobě mísí látky schopné poradit si s odolnými skvrnami. Výsledkem je dokonale čisté a svěží prádlo.

K dispozici jsou ve variantách regular, color, lavender color a sensitive.
Doporučená maloobchodní cena balení Persil Duo-Caps o 14 ks je 159 Kč, u velkého balení se 28 ks je to 359 Kč.

colorPersil Power-Mix Capskapsle

Persil Power-Mix Caps jsou unikátní kombinací výhod dvou pracích forem – prášku a gelu v jednom a připravené rovnou k použití v jedné předdávkované kapsli.

První komora – prací gel – koncentrovaný tekutý prací prostředek je účinný na mastné skvrny, navíc přináší intenzivní vůni a je šetrný k vašemu oblečení. Díky tekuté formě začíná gel působit ihned po kontaktu s vodou.

Druhá komora – prací prášek – ideální na odstranění i těch nejodolnějších skvrn, jako jsou skvrny obsahující barviva (káva, čaj, kakao, ovoce, zelenina).

universal color
K dispozici jsou ve variantách regular, color a freshness by silan. Doporučená maloobchodní cena balení Persil Power-Mix Caps o 14 ks je 159 Kč, u velkého balení se kapsle28 ks je to 359 Kč.

 
Použití Persil Duo-Caps i Persil Power-Mix Caps je tak jednoduché
– stačí vložit jednu kapsli do bubnu pračky, a to ještě před vložením samotného prádla. Po  kontaktu s vodou se kapsle rozpustí a uvolní tak 100 % prací síly přímo do praní.

 

Více informací na www.persil.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel ČR