Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 26.Únor 2020
ijournal.cz

Nože, se kterými se budete cítit jako šéfkuchař

red Zdroj: Potten & Pannen 14.11.2019 Gastronomie

nožeHobby kuchař nebo profesionál, každý potřebuje mít v kuchyni ten správný nůž. Bez toho se vaří jen težce. V Potten & Pannen – Staněk jsou si toho vědomi, a tak se spojili s předním českým šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem, aby si ty ideální nože sám vybral. Jeho jednoznačným favoritem se staly nože značky Zwilling.

Německé nože Zwilling si důvěru svých uživatelů získaly bezchybnou kvalitou a svým dnes již tradičním designem s plnou střenkou se třemi robustními nýty. Nože jsou vykovány z jediného kusu oceli bez svárů či spojů. Jsou dokonale vyvážené a práce s nimi je nejen snadná, ale i bezpečná, a to díky záštitě, která chrání prsty a vyvažuje nůž.

A co o nožích říká sám Zděněk Pohlreich? „Nejlepší ocel, dokonalost zpracování a vyváženost solingenských nožů Zwilling jsou v každé dobré kuchyni nezbytností,“ZP_noze_ZW[1] zároveň dodává, že skvělé nože jsou něco, bez čeho se kuchař za žádných okolností neobejde, protože jsou základním kamenem každé správné kuchyně.

Nože Zwilling Professional “S“ z řady Pohlreich Selection Potten & Pannen – Staněk s gravírovaným podpisem Zdeňka Pohleicha na důkaz stvrzení prvotřídní kvality, jsou k dostání exkluzivně v sortimentu kamenných obchodů Potten & Pannen – TNK_kniha_pohlreich-01[1]Staněk a také na www.pottenpannen.cz.


Akční set 4 kusů těchto nožů pořídíte za 4 490 Kč. K nákupu pak dostanete jako dárek nejnovější knihu Zděňka Pohlreicha s názvem Taková normální kuchařka s jeho vlastnoručním podpisem. Nabídka platí do vyčerpání zásob.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Potten & Pannen