ijournal.cz

Nový klip boybandu New Element

red Zdroj: New Element 3.11.2014 Celebrity, Hudba

Už třetí klip v pořadí vydává tato čtveřice klučíků z boybandu New Element, který pojmenovali ho Sdílení. Jejich první CD Znamení vyjde už 21. 11.2014.

boyband

Celý klip se natáčel v divadle v Ústí nad Labem, loděnicích v Děčíně a pražském hotelu a kluci to málem odnesli zápalem plic ! Exotický Chris Mumba, jeden ze členů skupiny, musel poté týden ležet v posteli s antibiotiky. „Nemohl jsem mluvit, vysoké teploty a zánět průdušek, tak jsem se obětoval pro umění“, dodává Chris. Celý klip se natáčel právě dvě noci a dva dny a hlavně pro kluky bylo úmorné natáčení s vodou, kdy se na ně lila voda kvůli efektům ve čtyři hodiny nad ránem.

foto boyband

Vojta Drahokoupil a Chris Mumba v letošním roce maturují a přiznali se, že trochu nestíhají školu. „Nejvíce se bojím účetnictví“ dodává Chris. Lukáš Cestr je zodpovědný k Vánocům, a proto už nakupuje dárky pro rodinu a i pro fanynky. „Mám moc rád Vánoce a užívám si je, užívám si je dopředu a dárky mám z velké části nakoupeny“. Ondra Havel se kromě zpívání věnuje natáčení seriálu Ulice. Všichni dohromady navštěvují fitko pod vedením své trenérky Hanky Kynychové, se kterou se vypraví mimo jiné do dětského domova v Tišnově na vánoční koncert. „Budou mít zcela nový vánoční program a uděláme snad dětem radost. Je to už definitivní sestava skupiny a jsem rád, že kluci fungují jako bráchové a tým New Element jako rodina. Všichni věříme, že nás čekají velké věci“ dodává producent skupiny Pavel Bouček.

Klip na: 

https://www.youtube.com/watch?v=zlYcrJkcghM

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: New Element