Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

Nový kadeřnický salon Michala Zapoměla, kde bojují za vlasy krásnější

red Zdroj: Salon by Michal Zapoměl , foto: archiv, -eso- 14.5.2017 Krása a zdraví, Párty a večírky
Za unikátním konceptem nového kadeřnického salonu a kavárny Za zrcadlem v Praze Karlíně stojí uznávaný a cenami ověnčený kadeřník Michal Zapoměl. Se svým týmem se pyšní také významným oceněním Team roku v Hairdressing Awards.

2B6A1984

„Náš salon se díky novému konceptu dostává na vyšší úroveň, kdy dokonalou službu mého teamu propojujeme s kavárnou a s prostorem akademie – místem vzdělávání a motivačních workshopů“, prozradil Michal Zapoměl. Pražský Karlín, který se stává poslední dobou jedním z nejvíce trendy míst metropole, díky tomuto prostoru tak získává další významné obohacení. Vzdělávací akademie bude určena nejen pro kolegy z oboru, ale i pro koncové klienty. Tematické semináře je více a lépe navedou, jak jednoduše pečovat o sebe a své vlasy.

slavnostní párty

slavnostní párty

Karlínsalon

„Kadeřnický salon je výjimečný nejen svými službami, ale i originálním designem. „Pro prostor salonu a kavárny jsem zvolil jedno z nejlepších interierových studií v Barceloně Azul-Tierra a jejich designéra Vicente Nebota. Jejich interiéry mě totiž uchvátily“, přiznává Michal Zapoměl. „Každý kousek nábytku v mém salonu má příběh a je z různých koutů světa a připomíná mi cestu s ním spjatou. Jednotlivé kousky a starožitnosti jsou ze Španělska, Francie, Holandska a Tibetu. Celý interiér působí trochu dekadentním dojmem, ale naprosto vás okouzlí svou celistvostí a pocitem, že v prostoru objevujete stále něco nového“.

2B6A1986

Salon by Michal Zapoměl a kavárna Za zrcadlem
Pernerova 31A

Praha 8 – Karlín

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Salon by Michal Zapoměl , foto: archiv, -eso-