ijournal.cz

Novinky ve Fashion Arena Prague Outlet

red Zdroj: Fashion Arena Prague Outlet 22.12.2021 Móda, obuv, doplňky

Ve středu 15. prosince přivítala své první návštěvníky nově otevřená prodejna značky Karl Lagerfeld, přemístěná do samostatného prostoru v outletovém centru Fashion Arena Prague Outlet v pražských Štěrboholech. Na prodejní ploše o rozloze více než 110 metrů čtverečních mohou zákazníci vybírat originální kousky kombinující pařížskou nenucenost a rock-chic eleganci.

Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld se proslavil jako nezávislý tvůrce, ačkoli spolupracoval s mnoha módními značkami včetně těch největších, jako je Fendi a Chanel. Dnes je Lagerfeld uznáván jako jeden z nejvlivnějších světových módních návrhářů druhé poloviny 20. století i prvních dvou desetiletí 21. století.

Karl Lagerfeld

Designově minimalistický styl prodejny drží kombinaci bílo-černé a chromu. Rozlehlejší obchod zároveň přinese zákazníkům výběr ze širšího sortimentu. „Pokud preferujete originalitu před konvencemi, u této značky si rozhodně vyberete,“ sděluje Lenka Čapková, ředitelka outletového centra Fashion Arena Prague Outlet. „Karl Lagerfeld razí lehce výstřední, originální a za každých okolností nápaditý styl. Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout pestrost, kterou tento brand jednoznačně nabízí.“

Karl Lagerfeld

V polovině prosince otevřelo outletové centrum Fashion Arena Prague Outlet také obchod značky Brooks Brothers. Prodejna o rozloze bezmála sta metrů čtverečních nabízí zákazníkům dámské i pánské kolekce v charakteristickém smart casual stylu.

 Brooks Brothers


Interiér nového obchodu Brooks Brothers je designován v jednoduchém a čistém stylu. Hlavní roli v něm hrají prvky ze světlého dřevěného masivu v kombinaci s prostými bílými liniemi kovových konstrukcí. „Máme radost, že tuto ojedinělou značku mohou nově zákazníci nalézt v našem centru,“ říká Lenka Čapková, ředitelka outletového centra Fashion Arena Prague Outlet. „Nová prodejna je ideálním místem pro zákazníky, kteří dávají přednost fyzickému nakupování a vyzkoušení si oblečení naživo. Obchod totiž nabízí široký sortiment jako jsou obleky, kabáty, bundy, košile ale i dámské šaty, obuv nebo nejrůznější doplňky.“

obchodobchod
Americká značka Brooks Brothers byla založena v New Yorku v roce 1818 a stala se v podstatě součástí americké historie. Nejen, že již přes 200 let udává trendy, ale přináší též inovace ve světě módy. Brooks Brothers byli první americkou značkou, která začala nabízet konfekční oděvy. Světu módy přispěli také například originálním knoflíkovým límcem nebo nemačkavou košilí.

Ze světa kultury a showbusinessu si Brooks Brothers oblíbily i takové ikony jako F. Scott Fitzgerald, Clark Gable, Andy Warhol nebo Catherine Hepburn.
 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Fashion Arena Prague Outlet