Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 17.Říjen 2018
ijournal.cz

Nové tváře v Madame Tussauds Prague!

red Zdroj: Muzeum Madame Tussauds, Praha 19.5.2016 Aktuality a pozvánky, Výstavy

Julia Roberts a David Hasselhoff se připojili ke svým hvězdným kolegům

Světoznámé muzeum voskových figurín Madame Tussauds přivítalo dva nejnovější členy své pražské výstavy – jedinečnou Julii Roberts a nezaměnitelného Davida Hasselhoffa.

Julia_Roberts David_Hasselhoff

Kromě nich se do Prahy vrátil také mezinárodní idol žen George Clooney v novém ztvárnění, který se společně s Julií a Davidem přidal ke svým kolegům Tayloru Lautnerovi, Robertu Pattinsonovi, Bruci Willisovi, Heidi Klum, Lady Gaga a oblíbenému komikovi Jimu Carreymu.

Robert_Pattinson
„Jsme velice rádi, že našim českým fanouškům a turistům můžeme nabídnout možnost setkat se s dalšími dvěma jedinečnými osobnostmi,“
řekl Kieran Lancini, globální ředitel pro vztahy s médii, Madame Tussauds a dodal: „Snažíme se návštěvníkům zprostředkovat co nejreálnější zážitky a těšíme se, že tyto nové známé tváře na naší speciální výstavě v Praze náležitě přivítají.“

Speciální výstava Madame Tussauds v Praze zůstane otevřena pro veřejnost minimálně do konce října letošního roku. Vstupné na tuto výstavu je součástí prohlídky Muzea voskových figurín Praha v Celetné ulici č. 6 a činí 160 Kč pro dospělého a 100 Kč pro děti.

Heidi_KlumJim_Carrey 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muzeum Madame Tussauds, Praha