ijournal.cz

Nové hračky ve vajíčkách Kinder: Pyžamasky, Trollové 2 a rychlá auta Hot Wheels

red Zdroj: Ferrero Group 18.1.2020 Pro děti


hračky
Chuť vajíček Kinder Surprise a Kinder Joy bude nyní ještě lahodnější pro všechny fanoušky animovaných hrdinů, ale i mimořádných aut. V čokoládových pochoutkách se totiž ukrývají nebojácní hrdinové ze seriálu PJ Masks – Pyžamasky, filmoví Trollové s perfektní muzikou a oblíbená autíčka Hot Wheels.

CATBOYKinder Surprise přináší celkem osm postaviček z oblíbeného dětského seriálu PJ Masks – Pyžamasky! Šestiletí Connor, Amaya a Greg jsou přes den normální školáci. V noci se ale mění v odvážné superhrdiny: rázem je tu rychlý a GEKKOobratný Catboy Kočičák, létající Owlette Sovička a silný a šplhavý Gekko! Vlastní příběhy můžete díky Kinder Surprise rozehrát i vy. V čokoládovém vajíčku totiž čekají i hlavní padouchové – noční Ninjalinové se svým šéfem, nevyzpytatelná Měsíčnice a záškodnický vědec Romeo vyzbrojený roboty.

Tím ovšem překvapení od Kinder Surprise nekončí. Radost přinese také všem, kdo se chtějí bavit u muziky tak, jako vždy veselí skřítci z filmu Trollové 2. Nejen že s čokoládovými vajíčky můžete nasbírat osm pestrobarevných filmových skřítků. Díky nim se navíc dostanete do aplikace Magic Kinder App, kde na vás čeká plno báječné hudby, kterou Trollové tolik milují.

Pozadu nezůstává se svou hračkou ani Kinder Joy, dobrůtka s lahodným krémem a křupavými kuličkami. Zapálené milovníky rychlých kol nadchne osm skvělých autíček Hot Wheels v detailním provedení, se kterými si díky Kinder Joy užijí nekonečnou zábavu.

Hot Wheels v Kinder Joy a Kinder Surprise s PJ Masks – Pyžamaskami a s Trolly 2 s podporami jako TV spoty, POS a kampaněmi na Facebooku. V prodeji jsou od loňského prosince do dubna 2020.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero Group