ijournal.cz

Nové DVD Něžné vlny v prodeji od 21. května

red Zdroj: www.bontonfilm.cz 25.5.2014 Film

Komedie úspěšného režiséra Jiřího Vejdělka Něžné vlny  je k dostání od 21. května ve všech obchodech za cenu 299 Kč i s řadou atraktivních bonusů: filmem o filmu, prozrazujícím řadu zajímavých detailů z natáčení, klipem, trailerem a bohatou fotogalerií.

DVDNezne_vlny

Není náhoda, že DVD Něžné vlny vstupuje do prodeje právě v květnu – májovém lásky čase. Něžné vlny jsou totiž filmem o naději a lásce v každém věku, a hlavně o té první, na kterou se nezapomíná. Režisér Jiří Vejdělek novou komedií navazuje na předcházející divácké hity Účastníci zájezdu, Ženy v pokušení a Muži v naději.

DVD_Něžné_vlny_2

Něžné vlny se řadí do vzácné kategorie filmů, které potěší všechny generace diváků a spolehlivě nabijí pozitivní energií.
Něžné vlny jsou filmem o naději a lásce v každém věku, a hlavně o té první, na kterou se nezapomíná. Hlavním hrdinou snímku, který se odehrává v roce 1989, je nesmělý mladík Vojta Hrdlička (Robert Cejnar), žijící v poněkud svérázné rodině. Cholerický tatínek (Hynek Čermák), který kdysi nepřeplaval kanál La Manche, z něj chce mít závodního plavce a milující maminka (Táňa Pauhofová), bývalá hvězda dětské lední revue, vidí v synovi talentovaného pianistu. Jenže Vojta má docela jiné priority – především rusovlasou spolužačku Elu (Lucie Šteflová), okouzlující akvabelu, která už v listopadu odjede do vysněné Paříže. Jestli Vojta rychle nepodnikne něco opravdu zásadního, zmizí mu Ela navždy za železnou oponou. V dalších rolích: Vojtěch Dyk, Jan Hartl, Jan Budař, Taťjána Medvecká a Václav Kopta. 

DVD_Něžné_vlny

Něžné vlny se řadí do vzácné kategorie filmů, které potěší všechny generace diváků, spolehlivě nabijí pozitivní energií. A té není nikdy dost, takže stojí za to, zařadit tenhle titul do domácí filmotéky.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.bontonfilm.cz