Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 17.Říjen 2018
ijournal.cz

Nová show v Kabaretu U Fleků láká publikum z celého světa

red Zdroj: Kabaret U Fleků 7.5.2014 Zábava

Nový Kabaret U Fleků s úspěchem oživuje slavnou českou kabaretní tradici. Po hudebním představení Kabaret! Kabaret!, které se za velkého zájmu publika hrálo déle než rok a dosáhlo 53 repríz, je od května na programu neméně vydařená novinka. Premiérově uváděná show nabízí to nejlepší – rozverné staropražské písničky, veselé scénky, soutěže a interakce, které diváky doslova vtáhnou do dění. Zárukou kvality je soubor výborných umělců, mladých, talentovaných českých zpěváků a hudebníků.

kabaretiér

kabaretiér


Například v roli Kabaretiéra Pepy, který ovládá svým neotřelým způsobem více jak 30 jazyků, několik hudebních nástrojů a především je skvělým komikem, exceluje Jan Hnyk. Neodolatelné je duo Hot Sisters v podání sester Doris a Sophie Lámošových. Ve Flek Bandu hrají mistři svého oboru Kieren Alexander, Jan Fečo, Radek Břicháč, Jan Kolář nebo Jan Šimůnek.

Kabaret_U_Fleků

Domácí i zahraniční návštěvníci Prahy díky Kabaretu U Fleků mohou opět zažít atmosféru počátku minulého století, kdy hudební kabaret neodmyslitelně patřil ke koloritu noční zábavy v metropoli. A navíc ochutnat výtečné pivo z jednoho z nejstarších pivovarů ve střední Evropě, kde se tento oblíbený nápoj vaří nepřetržitě více jak 500 let.

Kabaret_U_Fleků

Za úspěšnými kabaretními produkcemi ve vyhlášeném pivovaru U Flekůstojí zkušený tým agentury Top Culture. Uměleckým šéfem souboru Kabaretu U Fleků je Dalibor Zurinek, který byl po studiích na Pražské konzervatoři a Universität Mozarteum v Salzburgu angažován ve významných evropských orchestrech a soustavně se věnuje skladbě a studiovému nahrávání. Dramaturgem je Otakar Faifr, vynikající scenárista, autor, dramaturg a herec, jenž získal za svoji činnost mnohá ocenění.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kabaret U Fleků