ijournal.cz

NordicTrack: Eliptické trenažéry – skvělá volba pro začátečníky i ostřílené sportovce

red Zdroj: NordicTrack 28.6.2022 Krása a zdraví

Pokud chcete při tréninku zapojit co největší množství svalů a nemáte rádi rutinu, nadchne vás cvičení na eliptickém trenažéru. S aktivací celého těla na něm zažijete pohyby, jako byste chodili do schodů, běhali na lyžích nebo šlapali na rotopedu. Chcete další zpestření? Cvičte pozpátku!

Eliptický trenažér, který je také nazýván crossovým či orbitrackem, nabízí aerobní cvičení, čímž podporuje vaše srdce a kondici. Tento typ stroje nezatěžuje klouby, proto se hodí i pro lidi s kily navíc nebo vám šetrně pomůže vrátit se do formy po zranění. Ani nemusíme dodávat, že je skvělým pomocníkem pro udržení štíhlé linie.

Eliptické trenažéry americké značky NordicTrack mají více než 30letou tradici. Zkušenosti uživatelů prozrazují, že jsou jedny z nejkvalitnějších strojů pro domácí fitness. Prodávají je ve více než 60 zemí světa včetně ČR.

Eliptický trenažér NORDICTRACK C5.5

Eliptický (crossový) trenažér NORDICTRACK C5.5 je kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s nosností až do 125 kg. Nabízí přirozenou ergonomii pohybu drobným i vyšším postavám. Šlapání na trenažéru je šetrné k vašim kloubům a bude vás bavit i díky možnosti využít 20 přednastavených programů (na spalování tuků, zvyšování kondice apod.).

Eliptický_trenažér_NORDICTRACK_C5.5_ilustr._fotoSoučástí může být také tréninková aplikace iFIT, která je měsíc zdarma a pak si k ní můžete dokoupit licenci.

O tréninkové aplikaci iFIT:

  • Sportujete kdekoliv po světě (využívá systém Google Maps)
  • Radí vám profesionální trenéři
  • Sledujete motivační videa
  • Inspirujete se tipy na zdravé stravování
  • Sledujete svůj progres
  • Soupeříte s přáteli

Běžná cena: 31 990 Kč

Zakoupíte na: Nordictrackshop.cz

 

TOP eliptický trenažér NordicTrack Commercial 14.9

Eliptický trenažér NORDICTRACK Commercial 14.9 patří k aktuálně vrcholnému modelu eliptických trenažérů výrobce. Nosnost stroje je až 159 kg! Vybírejte si z nabídky 35 přednastavených programů (spalování tuků, zvyšování kondice apod.).

Další vybrané benefity a parametry eliptického trenažéru NordicTrack Commercial 14.9:

  • Jako jediný model na trhu nabízí jednoduché ovládání zátěže a sklonu přímo na pohyblivých madlech.
  • Zátěž se nastavuje elektronicky v rozsahu 1-26. Elektronicky nastavitelný sklon lze manuálně regulovat v rozmezí 0-20 (do 20% sklonu). 
  • Nabízí multiúchopová madla pro větší variabilitu úchopu.
  • Součástí je vestavěný AutoBreezeTM ventilátor pro max. osvěžení při tréninku.


Eliptický_trenažér_NordicTrack_Commercial_14.9_ilustr._foto

Součástí může být také tréninková aplikace iFIT, která je měsíc zdarma a pak si k ní můžete dokoupit licenci. Model NORDICTRACK Commercial 14.9 má zabudovanou aplikaci iFIT přímo v samotném počítači, takže není potřeba tablet, stačí pouze zakoupit licenci. Více o aplikaci iFIT zde.

Běžná cena: 59 790 Kč

Zakoupíte na: Nordictrackshop.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: NordicTrack