ijournal.cz

Nezapomeňte si přibalit na výlet účinný repelent, který lze vyhrát v dubnové soutěži

red Zdroj: Vitar 1.4.2020 Soutěže

Pro ty, kteří se chystají na procházku do přírody, bude letos repelent naprosto nepostradatelnou součástí výbavy. Ať už se chystáte na jarní procházku nebo výlet do přírody nezapomeňte se chránit před klíšťaty a dotěrným hmyzem. Společnost Vitar nabízí své produkty PREDATOR, které Vás zaručeně před nepříjemným hmyzem PREDATOR_repelent_Forte_90ml_109Kcochrání!

PredPREDATOR_repelent_Forte_150ml_169Kcator Repelent Forte je účinný repelent se zvýšeným obsahem účinných látek. Působí proti komárům, klíšťatům, muchničkám a dalšímu hmyzu. Lze jej aplikovat jak na pokožku, tak i na oděv. Účinnost repelentu trvá po dobu 4-6 hodin a je vhodný k delšímu pobytu v přírodě nebo při zvýšené fyzické aktivitě. Vhodný je i pro děti již od 2 let. Aplikace možná ve svislé i vodorovné poloze. Navíc je dostupný ve dvou provedeních – klasické balení a balení do kapsy!

 

Obsah a cena:

150 ml za 169 Kč

90 ml za 109 Kč

Dostupnost: Všechny výrobky z řady PREDATOR koupíte v lékárnách a na www.nasevitaminy.cz


Vyhrajte balíček produktů zn. PREDATOR, které Vám budou skvělým a praktickým společníkem nejen na výletech. Mějte vždy po ruce účinnou pomoc v podobě repelentů testovaných dermatologicky, i v extrémních podmínkách záplavových oblastí lužních lesů.

Soutěžní otázka: Repelenty PREDATOR působí na hmyz

a) létající
b) létající a lezoucí
c) lezoucí

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 10. dubna 2020 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte Soutěž – Predator. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání nebo předání výhry. Přejeme příjemný a nerušený pobyt v přírodě!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Vitar