Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 15.Září 2019
ijournal.cz

Nespresso se podruhé stává oficiálním partnerem Mercedes Benz Prague Fashion Weeku

red Zdroj: www.nespresso.com 11.8.2016 Zajímavosti

Nespresso je značka, jejíž jméno je synonymem nejen pro kávu špičkové kvality, ale také pro neotřelý a moderní design. Také z toho důvodu se na jaře stala partnerem Mercedes Benz Prague Fashion Weeku a nyní na úspěšnou spolupráci navazuje. 

I během podzimní edice módního svátku představí speciální showroom „Re-see Showroom supported by Nespresso“ a taktéž se zapojí do projektu Shopping Night.

NESPRESSO BLACK

Společnost Nespresso poprvé spojila své síly s Mercedes Benz Prague Fashion Weekem letos na jaře. Že propojení světa kávy a módy funguje, dokazuje i skutečnost, že se Nespresso stává oficiálním partnerem největší události svého druhu v České republice i nyní, v rámci podzimní edice.

Stejně jako na jaře, i tentokrát bude součástí týdne módy showroom „Re-see Showroom supported by Nespresso“, který svým partnerstvím zaštiťuje právě značka oblíbené porcované kávy. Prostory na akci nově propůjčí The Chemistry Gallery, jejíž moderní prostory dokonale podtrhnou jedinečnost a nezapomenutelnost okamžiku. VIP klientům, novinářům, stylistům i široké veřejnosti zde designéři a návrháři detailně představí svou tvorbu a modely, které mohli spatřit v průběhu týdne na módních přehlídkách. „Re-see Showroom supported by Nespresso“ proběhne v The Chemistry Gallery (Bubenská 1477/1, Praha 7 – Holešovice) 6. září 2016 od 13 do 19 hodin. Vstup je zdarma.

Jsme velmi rádi, že se na jaře spolupráce s Mercedes Benz Prague Fashion Week vydařila a že můžeme být jeho součástí i podruhé, v rámci jeho podzimní edice. Je báječné, že je v České republice tolik schopných a šikovných lidí, kteří zde mohou ukázat svou práci široké veřejnosti. Tento týden ale nepatří pouze zavedeným značkám, ba naopak, jedním z cílů celé akce je také neustále hledat nové talenty, které mohou do módní branže přinést nové, neotřelé nápady. Jsme vděční, že můžeme být při tom,“ okomentovala Andrea Petrová, marketing manager společnosti Nespresso.

Nespresso2

Nespresso bude zároveň součástí speciálního večera Pařížská Harper’s Bazaar Shopping Night, který proběhne v pátek 2. září 2016 od 18 hodin a všichni milovníci módy a dobré kávy si tak budou moci vychutnat atmosféru Pařížské ulice trochu jinak. Tento den zůstanou brány butiku otevřeny až do 22 hodin a návštěvníci se budou moci těšit na míchané drinky a také na ochutnávku exkluzivní novinky – limitované edice brazilské kávy Cafezinho, která je inspirována tradiční brazilskou kávovou kulturou.

Pro Nespresso není Mercedes Benz Prague Fashion Week první zkušeností s módní branží. Již několik let spolupracuje značka s předními designéry a módními návrháři z celého světa na různých projektech.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.nespresso.com