ijournal.cz

Nesmrtelné podvazky jsou opět ve hře. Jak si vybrat ty správné?

red Zdroj: www.paonlabel.com 9.1.2021 Móda, obuv, doplňky

Podvazky plní čistě praktickou funkci, přesto je dokázaly tanečnice kankánu zafixovat v myslích jako erotický symbol. Pod pojmem podvazky dnes rozumíme nejen podvazky samotné, ale také pás, který je uchycuje. Tato kombinace by měla patřit do šatníku každé ženy. Na rozdíl od punčocháčů vám totiž nabídnou více svobody a samozřejmě i lépe vypadají.

Ne všechny ženy nosí punčochy s oblibou a byla by škoda přijít o možnost obléknout šaty či sukni v chladnějších měsících. V takových případech doporučujeme zakoupit podvazky, které díky páskům udrží silonky na svém místě a zároveň zajistí dostatek volnosti v pohybu,“ vysvětluje spolumajitelka značky Paon Andrea Kopalová.

Čas přiznat podvazkům jejich praktičnost

Nesporná výhoda podvazků oproti punčocháčům je komfortnější a hygieničtější nošení, které na nějakou dobu ustoupilo do pozadí. Při jejich upřednostnění se budete méně potit a určitě vám také přidají na sebevědomí. Podvazkový pás drží vše na svém místě a vy se nemusíte o nic starat. Nemusí vždy ale plnit jen praktickou funkci. „Mnohé ženy si podvazky kupují i jen jako skrytý doplněk, který jim zvedne sebevědomí. Proto existují také podvazky, ke kterým není nutné punčochy vůbec nosit,“ dodává Andrea Kopelová. Jen dávejte pozor na krátké sukně a sezení. Možná se úplně nehodí, aby podvazky vykoukly na poradě s nadřízeným nebo na třídních schůzkách.

Na co myslet při výběru podvazků

Při nákupu si pečlivě zkontrolujte doporučenou velikost s vlastní mírou. Současně se ujistěte, že podvazky kompletujete se správnými punčochami. Menší velikost punčoch by se vám nepříjemně pnula, nošení by nebylo komfortní a u punčoch by hrozilo protržení. Podvazků se vyrábí nespočet, a tak vezměte do úvahy, jak často je chcete nosit a jaké provedení se hodí k vašemu spodnímu prádlu. Pokud oblékáte pestrobarevné prádlo, sáhněte ideálně po neutrální černé. Dokonce si můžete být jistá, že černé podvazky budou vypadat skvěle i k tělovým kalhotkám. Zároveň si podvazky dobře prohlédněte, základem by mělo být, aby šly všechny popruhy velikostně upravovat. A kde se vlastně vzaly?

Rytířský řád na důkaz důležitosti

Podvazky začaly ženy používat zhruba ve 14. století a jejich cílem bylo pomoci zachytit a upevnit punčochy na svém místě. Nejčastěji zmiňovaná legenda praví, že tabu z nich smyl anglický král Eduard III., když se snažil zachránit svou služebnici. Ta se dostala na plese do trapné situace poté, co jí podvazek stále padal. Zastal se jí a slíbil, že podvazkům dodá na důležitosti. I proto zanedlouho poté založil Podvazkový řád – nejvyšší rytířský řád Velké Británie.

Podvazky erotickým symbolem

Ve 20. století se začalo nošení podvazků rozšiřovat a tanečnice kankánu z nich nakonec vytvořily symbol plný erotiky a vášně. I dnes převažuje ve společnosti názor, že podvazky se hodí jako součást podmanivého kompletu luxusního spodního prádla na večer, na němž ženám opravdu velmi záleží. Podvazky spolu s podvazkovým pásem tvoří kombinaci, která zbaví slov jakéhokoli muže. Působí erotickým dojmem, avšak nikoli podbízivým. 

 

Paon podvazky, www.paonlabel.com, 1590 Kč

TIP – Podvazky Paon provokují a lichotí

Romantické podvazky české značky Paon příjemně provokují, ale současně jsou decentní. Jejich nošení lichotí ženským křivkám, vzbudí touhu v protějšku a do běžných dní přinese řadu benefitů jako je nižší pocení a větší pohodlí. Díky jednoduššímu střihu, který má jen čtyři pásky a dovoluje všechny upravit, si je přizpůsobíte přesně podle svých potřeb. Podvazky jsou dostupné ve velikost S/M a M/L.

Cena: 1 590 Kč


Dostupné na:
www.paonlabel.com

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.paonlabel.com