ijournal.cz

Náhradní termín semifinále České Missis už se blíží: Co čeká soutěžící maminky?

red Zdroj: archiv České Missis 19.6.2020 Aktuality a pozvánky

Semifinále soutěže o nejsympatičtější maminku s dítětem se mělo konat už letos v březnu, ale bohužel stejně jako další kulturní a společenské akce muselo být přesunuto z důvodu pandemie korona viru. Naštěstí nyní už je situace příznivější a nic nebrání tomu, aby se semifinále České Missis 2020 mohlo uskutečnit. Již 11. 7. 2020 se tedy dozvíme, které z maminek se probojují do finále této prestižní soutěže.

Kromě hvězdné poroty a ambasadorky České Missis pro rok 2020, Alice Bendové, čeká na maminky s dětmi bohatý program – užijí si nejen hudební vystoupení, ale i kouzelnické číslo, nebo ukázku dog dancingu. Semifinále bude částečně přístupné veřejnosti – soutěžící si s sebou budou moci vzít doprovod z kruhu rodiny a přátel. „Čekání je u konce a my už se moc těšíme na všechny maminky. Po celou dobu karantény jsme s nimi byli v kontaktu a s potěšením jsme sledovali jejich přípravu na semifinále, kde je čeká jak rozhovor s porotou, tak ukázka volné disciplíny. Vzhled v této soutěži nerozhoduje, důležitý je smysl pro humor, dobrá energie a samozřejmě vztah mezi rodiči a dětmi,“ upřesnila ředitelka soutěže Veronika Farářová.

Alice Bendová je ambasadorkou České Missis 2020 Veronika FarářováMaminky s dětmi přijdou podpořit také zajímavé VIP osobnosti. O hudební zážitek se postarají zpěvačka z Dua Verona Veronika Stýblová a Jaro Smejkal s vokální skupinou J-Voices z Jarova plzeňského pěveckého studia “J”. Smejkala navíc můžete znát i jako zpěváka kapely Burma Jones nebo vokalistu Terezy Kerndlové, pro kterou také skládá hudbu. „Jsem rád, že můžeme s několika sboristkami mé pěvecké školy “J” podpořit tuto krásnou akci, která staví laťku soutěží krásy na novou úroveň, a sice s propojením rodinné lásky a společného talentu a zájmů maminky a dítěte,“ dodal Jaro.

Jaro Smejkal se sborem

Nejen děti si přijdou na své při kouzelnickém vystoupení iluzionistky Adély Svobodové, ta byla finalistkou České Miss 2011, soutěžila v TV show Česko-Slovensko má talent 2019 a v letošním roce učarovala divákům v televizní show čínského celostátního programu TV CCTV. Čtveřici vystupujících uzavírá Markéta Coufalová a její fenka border kolie Angie, které společně předvedou dog dancing. Markéta s Angie se mohou v dog dancingu pochlubit mnoha úspěchy, nejen, že mají složené všechny zkoušky, ale získaly i prestižní titul Champion of dog dancing a v roce 2018 se staly II. Vicemistry ČR ve Freestylu.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: archiv České Missis