ijournal.cz

Na párty známých tváří v centru Prahy strašilo

red Zdroj: Tour History/Foto: Extrafoto 19.4.2014 Celebrity, Společenské akce a události
Tereza Kerndlová přiznala, že věří na strašidla. A má k tomu pořádný důvod. „Jednou jsem viděla ducha. On mi to nikdo nevěří, ale já vím, co jsem viděla. Jsem si tím naprosto jistá. Proto na strašidla věřím,“ řekla Tereza Kerndlová, která slavnostně pokřtila novou aplikaci pro mobily Tour History, která coby průvodce Prahou ukáže třináct pražských legend a strašidel pomocí speciální techniky tzv. augmented reality, vylepšené reality.

Tereza Kerndlová prozradila tajemství

Tereza Kerndlová prozradila strašidelné tajemstvíA v aplikaci právě nechybí vtipná strašidla jako kostlivec, železný muž, bezhlavý rytíř nebo golem, kteří se zjevují, když na magické místo v Praze namíříte váš mobilní telefon. Sama Tereza přiznává, že se jí bude hodit. „Moc o legendách nevím a navíc mám šílený orientační smysl a v Praze se stále moc nevyznám. Tak jsem ráda, že Prahu a její legendy a magická místa konečně poznám,“ dodala Kerndlová, která pochopitelně dorazila na křest na Staroměstské náměstí se svým manželem Reném. Jsou spolu už skoro jedenáct let, poznali se, když Tereze bylo pouhých sedmnáct let. „Pořád je to krásné a já jsem prostě měla strašné štěstí, že jsem pro mě ideálního muže potkala tak mladá. Každá takové štěstí nemá. I skoro rok po svatbě je to úžasné. Nic se nezměnilo,“ dodala Kerndlová.


Tereza Kerndlová mobilní aplikaci Tour History pokřtila společně s Tomášem Řepkou a Jiřím Krytinářem. 
Jiří Krytinář má prý nového kamaráda

Jiří Krytinář má prý nového kamaráda


Párty si nenechaly ujít známé tváře jako Michaela Ochotská, Agáta Hanychová, Vlaďka Erbová, Kateřina Kristelová, finalistky České Miss Simona Dvořáková a Veronika Kašáková, Michael Foret, Česká Miss Tereza Chlebovská, Dominika Mesarošová, Ornella Štiková, Šárka Urllichová, Láďa Hruška a celou akcí provedla Eva Decastelo.

Vlaďka Řepková má pro strach uděláno

Vlaďka Řepková – Erbová má pro strach uděláno

 

O čem tedy Tour History Prague Ghosts je?
Aplikace od studia ARM přivede k životu staré pražské legendy a strašidla. Na jasně definovaných místech můžete s mobilním telefonem vidět věci, o kterých ostatní obyvatelé Prahy jenom slyšeli. Před očima se vám přímo na ulici zhmotní golem, bezhlavý rytíř nebo kostlivec. Právě kostru s kloboukem, která žebrá na pražském Ovocném trhu, jsme viděli na vlastní oči.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tour History/Foto: Extrafoto