Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 23.Únor 2020
ijournal.cz

Na módní přehlídce italské značky MET se objevily i malé nástupkyně zkušenějších modelek

red Zdroj: Met 20.9.2014 Celebrity, Párty a večírky
V krásném prostoru zrekonstruované výstavní síně Mánes se ve čtvrtek představila s novou kolekcí značka MET určená jak ženám, tak dětem. Ty také modely předváděly přímo na show před zcela zaplněným sálem. Přehlídku měla původně jít Laura, dcera zpěvačky Dary Rollins, která je tváří METu, ale nakonec chyběla. Zakázal to totiž otec holčičky Matěj  Hommola. „Neuvědomila jsem si, že tři dny teď má Lolu Matěj. Nechci jim zasahovat do programu, všichni ví, že Matěj než přehlídky, raději vyráží do lesa. Nepřál si, aby Lola předváděla,“ vysvětlila Dara. Na mole se tak alespoň ukázala dcera její manažerky Evy Skalové Charlotte.

Dara 
dětičky známých
Modelka Petra Faltýnová se poprvé objevila na přehlídkovém mole se svojí dcerou Adriankou. Roztomilá holčička jako by své mamince z oka vypadla a bylo znát i na chůzi na přehlídce, že geny se nezapřou. Čtyřletá holčička dostala boty na malých podpatcích a chodila na nich, jako by je nosila od narození. „Doma jsme to trošku zkoušely, Adrianka říká, že z ní bude také modelka. Určitě jsem jí k přehlídce italského módního domu Met nemusela přemlouvat. Strašně se na to těšila,“ prozradila Faltýnová, která měla celý večer skvělou náladu. Především proto, že se našlo její štěně buldočka Oskara, který zmizel ze zahrady den předtím. „Našel se překvapivě ve chvíli, kdy jsme vyhlásili odměnu 30 tisíc za nalezení. Ale jsme šťastní, že ho máme zpět,“ dodala Faltýnová.

Faltýnová

Na prestižní přehlídce, kterou měli celou v režii Italové, s nádhernými Italkami ukázaly také čtyři známé Češky. Vedle Faltýnové módu značky Met předvedly Renata Langmannová, Aneta Vignerová a po dlouhé době i Klára Medková. „Už jsem především maminka. Tohle je moje přehllídka po šíleně dlouhé době. Jednou za čas si odskočit od dětí a zavzpomínat je fajn, ale zítra ráno zase pěkně brzy ráno vstanu a zase budu běhat kolem kluků,“ dodala Klára Medková, která ukázala, že po dvou dětech  má neuvěřitelnou postavu a dokonale vypracované bříško.

FEU_8806

Met fashion show si nenechala ujít řada známých tváří. Nechyběla Míša Ochotská, Petra Svoboda, Marián Vojtko , Tereza Zimová nebo plastický chirurg Roman Kufa, jehož manželka Gábina Bendová (sestra hokejisty Jaroslava Bednáře), obchod značky Met v nákupním centru Chodov vlastní.

Modelka Petra Faltýnová předváděla s dcerou Adriankou

Modelka Petra Faltýnová předváděla s dcerou Adriankou

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Met