Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 20.Únor 2019
ijournal.cz

Monika Marešová je opravdu žena mnoha tváří

red Zdroj: Forum Film 14.8.2014 Celebrity

Na slavnostní červencové premiéře nového hollywoodského velkofilmu Hercules opět předvedla Monika Marešová, že je ženou mnoha tváří. Nejen, že se poprvé veřejně představila jako dabérka a propůjčila tak svůj hlas aktuálně nejžádanější ruské modelce Irině Shayk, zaskočila i v roli ambasadorky přední kosmetické značky, které Irina propůjčila svou tvář v celosvětové kampani. 

Monika_Marešová_při_dabingu_filmu_Hercules

Na premiéře nechyběla ani Jitka Válková se svým přítelem Adamem Klavíkem. Ten si především přišel Jitčin hlas ve filmu poslechnout a jako chlap také zkritizoval svaly hlavního hrdiny, tedy Dwayne Johnsona, který nyní patří k nejlépe placeným hercům světa. „Sice to byla jen malá role, ale jsem na Jitku pyšný. Kdyby mi sama neřekla, koho nadabovala, ani bych to nepoznal,“ okomentoval Jitčinu premiéru ve velkofilmu Adam.

Jitka Válková s přítelem
Filmové premiéry se zúčastnili i bývalý Muž roku a současný trenér atletiky Josef Karas, Petr Vojnar s přítelkyní, modelka Andrea Kabická, Braňo Polák v doprovodu svého přítele, moderátor Miroslav Šimůnek, Petr Horníček z akrobatického dua Daemen nebo sporťák Michal Čermák.


Monika Marešová s Herkulem

Jelikož Monice Marešové na poslední chvíli pánský (syn) doprovod nevyšel, vzala si s sebou kamarádku. „S žádným pánem tady nejsem, je tu se mnou kamarádka. Sice ještě včera jsem si myslela, že na film se mnou půjde syn Kubík, ale nakonec jel k babičce a dědovi. Jinak dabování jsem si opravdu užila. Moc mě to bavilo,“ prozradila Monika, která se na chvíli stala modelem světoznámého vizážisty Pavla Bauera.

Vizážista Pavel Bauer
Premiéry se zúčastnil i Moničin „filmový manžel“, vtipem hýřící profesionální dabér Bohdan Tůma.

Bohdan Tůma

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Forum Film