ijournal.cz

Modelka Andrea Verešová představila dceru. Jaké je tajemství jejich krásy? 

red Zdroj: foto: nextfoto, Naiada beauty 9.12.2022 Celebrity

Je čím dál půvabnější a dcera, jakoby jí z oka vypadla! Modelka Andrea Verešová si z věku těžkou hlavu dělat nemusí. O pleť se stará a díky kolagenu, na který nedá dopustit, vypadá perfektně! 

andrea-veresova, vanessa-volopichova

Na představení nového, prémiového, produktu své kosmetické řady v pražském hotelu Don Giovanni přivedla modelka i svou patnáctiletou dceru Vanessu Volopichovou, která je stejně krásná jako ona sama. „O pleť se už teď pečlivě starám, když potřebuji radu, zeptám se mámy. A samozřejmě pravidelně užívám kolagen, ten se mi hodí i při sportu, je dobrý i na kosti či kolena,” prozradila Vanessa, která se v příštím školním roce chystá na střední školu a už teď slaví mimořádné sportovní úspěchy na snowboardu. Vyhrála Olympiádu dětí a mládeže a úspěch slaví už i mezi ženami. 

age-produktJejí maminka jako modelka přesně ví, jak se o pleť starat, proto před časem vytvořila vlastní kosmetickou značku. „Nadia je mytologická bytost, která mě inspirovala k tomu, abych založila značku, která bude nejen symbolem zdraví a krásy, ale i prémiové kvality,” svěřila Andrea. Všechny produkty se vyrábí za nejvyšších podmínek ve Švýcarsku. Nyní k nim přibyla novinka, která je nejen vysoce kvalitní, ale také se pohodlně užívá a výborně vstřebává – je totiž ve formě želatinových bonbonů.

Novinka NAIADA® BEAUTY AGE obsahuje patnáct účinných látek, které dodají vašim vlasům, nehtům a pokožce krásu, zdraví a vitalitu. Tato komplexní péče je obohacená o Bio Active a anti-aging formuli a díky prvotřídní kvalitě získáte užíváním velmi rychlý a viditelný efekt. Vaše nehty a vlasy budou vyživené a zpevněné, vaše pokožka dostane komplexní péči díky Naiada® Beauty Age gumovým bonbonům. Jde o ideální vánoční dárek, který koupíte na http://naiadabeauty.com.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: nextfoto, Naiada beauty