ijournal.cz

Mistrovství ČR v přípravě bramborového salátu Vitana Majonéza Cup 2021 opět online

red Zdroj: Vitana 25.12.2021 Soutěže

Každoroční soutěž o nejlepší vánoční bramborový salát Vitana Majonéza Cup 2021 proběhne tento rok opět online. Tradiční mistrovství ČR v přípravě bramborového salátu, které se vždy odehrává ve středočeském Mratíně, se odkládá na další rok. Čeká se na příznivější epidemiologické podmínky. Letos se tedy místo aspektu chuti bude hodnotit originalita surovin a vizuální podoba.

Vítězný bramborový salát, rok 2019

Vítězný bramborový salát, rok 2019

Napínavý souboj, který se koná vždy v době adventu ve středočeském Mratíně, se letos v důsledku nepříznivé epidemiologické situace znovu odkládá na další rok. „Neztrácíme naději, že příští rok se k naší nádherné soutěži po dvou letech opět vrátíme. Celý organizační tým se na to velmi těší, stejně jako soutěžící,“ uvedla Alena Syslová, organizátorka akce za město Mratín. Vitana, hlavní partner soutěže, chystá pro své fanoušky online variantu, aby tradice soutěže o nejlepší bramborový salát neustala.

„Mistrovství bylo vždy milou adventní společenskou událostí a my věříme, že se bude zase konat. Do té doby soutěžíme online na našem FB profilu a věříme, že inspiraci na netradiční bramborový salát najdou sledující opět u nás,“ říká Magdaléna Šodorová z marketingového oddělení společnosti Orkla Foods Česko a Slovensko.

Letošní princip soutěže bude takový, že fanoušci ve facebookovém příspěvku od Vitany budou vyzváni k uveřejnění ingredience, bez které se jejich rodinný tradiční bramborový salát neobejde. Pokud uveřejní u své odpovědi také fotku salátu, nejlépe s Poctivou majonézou od Vitany, zvýší si tak šanci na výběr. Vitana následně náhodným losováním vybere deset výherců, kteří obdrží balíček s produkty na pečení. Soutěžit je možné od 22.12. do 2.1. 2022.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Vitana