ijournal.cz

Miss České republiky zná již třetí trojici finalistek

red Zdroj: Miss České republiky 30.7.2021 Společenské akce a události
Do finále postoupily Helena Čermáková, Barbora Kučerová a Erika Teichertová. Z předchozích kol známe šest postupujících dívek a o víkendu k nim přibyla tato trojice.

foto Jiří Šubrt

Ve čtvrtek 22. července v restauraci Yalta Crafr Bistro odstartovalo třetí semifinálové kolo Miss České republiky. Dívky se představily v letních šatech z dílny slovenské návrhářky Jenny Jeshko a pár chvilek poté ukázaly své postavy při promenádě v plavkách.

Miss ČR semifinále_Pavel Gwužď

V pátek se dívky jako tradičně věnovaly charitativní činnosti. Všech 12 semifinalistek navštívilo společně Dům na půl cesty, který je určen pro mladistvé ve věku 18 až 26 let, kde bylo předáno místním dětem šest notebooků. Odpolední část programu dívky strávily v Aquapalace Praha přípravami na sobotní hlavní program. O taneční choreografii se postarala choreografka Valerie Matějková.

V sobotu semifinálový program vrcholil tradičně v Aquapalace Praha v Čestlicích, kde dívky mimo plavek a letních outfitů e-shopu Tvoje IKONA měly možnost ukázat své nadání při volných disciplínách, či svou kreativitu a pohotovost při plnění záludných úkolů od moderátorské dvojice Ivety Maurerové a Michala Šedy.

Miss ČR semifinále_Ondřej Čapka

Po součtu hlasů od odborné poroty a hlasů od fanoušků na sociálních sítích nakonec do finále postoupily: Helena Čermáková z Otrokovic, Barbora Kučerová z Plzně a Erika Teichertová z Dolní Lhoty. Postupující dívky obdržely korunky značky JSB Bijoux a šerpy. Všechny semifinalistky se mohly radovat z hodnotných dárků od partnerů Le Diamant Rose, YouRadio a Brazil Keratin. O pitný režim se po celou dobu konání třídenního semifinálového maratonu postarala společnost Mattoni 1873 a.s. s pramenitou vodou Aquila a Aquila čaji.

Na nové finalistky čekaly další dva náročné dny plné focení, návštěvy TV Nova a rádia Frekvence 1 a Evropa 2. Na podcasty a rozhovory se již nyní mohou fanoušci těšit na YouRadio a Youradio Talk.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Miss České republiky